Lucia Lauková Správy

Herečka z Nitry Natália Germani, vychádzajúcou hviezdou: Točiť bude aj v Egypte, FOTO

Herecká kariéra krásnej a talentovanej rodáčky z Nitry sa poriadne rozbehla. A to, ako sama hovorí, herečkou ani nechcela byť. V rozhovore nám prezradila na čo sa môžu diváci tešiť.

Ilustračný obrázok k článku Herečka z Nitry Natália Germani, vychádzajúcou hviezdou: Točiť bude aj v Egypte, FOTO
15
Galéria
Zdroj: Natália Germaniová

Rodáčka z Nitry Natália Germániová, umeleckým menom Natália Germani má 24 rokov a venuje sa herectvu. Vidieť ste ju mohli v divadle, ale aj vo filmoch a seriáloch. Okrem toho stíha aj štúdium na VŠMU v Bratislave, kde momentálne žije. Pamätať si ju môžete aj ako finalistku Miss Universe 2011.

Ako sama uvádza nič iné popri jej momentálnom harmonograme nestíha. „Mám byt v Bratislave, kde žijem, no keďže momentálne točím 2 projekty v Prahe, neustále pendlujem medzi týmito dvoma mestami,“ hovorí Natália. O to viac si vážime, že si Natália našla čas na zodpovedanie našich otázok.

Spomenula si, že si pracovne vyťažená. Na čom momentálne pracuješ?

Tento rok je pre mňa z pracovnej stránky mimoriadne plodný. Začal sa roztočením dvoch projektov na TV JOJ Panelák a Vlci. Do toho prišiel film Večně tvá nevěrná v Prahe, kde nám chýba už len jeden obraz, ktorý sa bude točiť v Egypte, no a napokon som sa do Prahy opäť vrátila a práve tu natáčam seriál Single man. Do toho skúšam v Bratislave v SND a taktiež v školskom divadle Lab a popri tom hrám aj v divadle Gunagu. Takže vlastne neustále lietam hore-dole.

Čo ti zaberá najviac času?

Ako vždy práca. A cestovanie za ňou.

Chcela si byť vždy herečkou? Aká bola tvoja cesta k herectvu?

Nechcela, chcela som byť doktorkou. Neviem už ani, ako sa to vlastne celé stalo. Šťastnou náhodou alebo možno osudovou som sa dostala pred kamery a odtiaľ ma nahovorili, aby som šla na prijímačky na VŠMU. Vzali ma a odvtedy sa to postupne vykryštalizovalo do tejto podoby.

Čomu si sa venovala pred herectvom?

Venovala som sa asi 9 rokov športovému aerobicu. Šport mám rada, žial nemám naň veľa času. Občas si idem zacvičiť na nejakú hodinu tanca alebo yogy.

Čo považuješ za svoj najväčší úspech?

Neviem, ešte sa necítim byť nejaká úspešná. Rada sa učím a baví ma, keď zisťujem, koľko vecí ešte neviem a môžem ich zdokonaliť. Ale za najväčší úspech považujem asi, že vediem napriek všetkým veciam, ktoré sa okolo mňa dejú usporiadaný život, som samostatná a zarábam si na seba.

V akých projektoch ťa mohli diváci vidieť?

Dr.Ema, Divoké kone, Last Visa, Hotel, plus tie spomenuté vyššie.

Spoznávajú ťa už aj ľudia na verejnosti, máš nejakú skúsenosť s fanúšikmi?

Nie. Mám obrovský dar od Boha, alebo asi skôr od rodičov, že vyzerám stále inak, podľa toho ako sa upravím, oblečiem, učešem. Často ma nespoznávajú na ulici ani známi.

Nitra je tvoje rodisko, aký je tvoj vzťah k nej?

Keďže už pomaly 7 rokov žijem v Bratislave, sa mi to ťažko hodnotí. Svoj priestor a život si budujem práve tam. Poslednú dobu som nemala veľa času na cestovanie do rodného mesta. Napriek tomu keď prídem, rada sa poprechádzam v okolí hradu a už veľmi dlho sa chystám na nejaké predstavenie do DAB-u. Von nechodím, takže prehľad o podnikoch nemám. Každopádne, čo pozorujem, keď prídem je, že Nitra sa veľmi zmenila. Či k lepšiemu, neviem…

V galérii si pozrite fotografie krásnej a talentovanej rodáčky z Nitry, herečky Natálie Germani!

Herečka z Nitry Natália Germani, vychádzajúcou hviezdou: Točiť bude aj v Egypte,
15
Galéria
Zdroj: Natália Germaniová
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM