FOTO z nitrianskeho karnevalu: Centrum mesta hýrilo farbami počas alegorického sprievodu
Centrom Nitry prešiel alegorický sprievod, ktorý bolo počuť aj vidieť zdiaľky. Pozrite si ako sa naše mesto stalo dejiskom Karnevalu v Riu po slovensky.

Nitrianske univerzitné dni vyvrcholili dávkou skvelej zábavy. Pôvodne sa súbor študentských podujatí mal ukončiť 5. mája. Kvôli nepriazni počasia sa však Karneval v Riu a Superstar nitrianskych univerzít presunuli na dátum 10. mája. Informovala o tom SPU na svojom webe.
Alegorický sprievod za zvuku bubnovej show prešiel od Tr. A. Hlinku až na Svätoplukovo námestie približne o 16.30. Aj tento rok sa bolo načo pozerať. Tohtoročné kostýmy zvolili bubeníci čierne so žltými nápismi. Zábava pokračovala o 17:30 sériou vystúpení a súťažou Superstar nitrianskych univerzít.
Pozrite si foto z Karnevalu v Riu po slovensky v priloženej galérii!
