Lucia Lauková Krimi

Dráma na nitrianskom sídlisku Klokočina: Muž skončil nahý s nožom v chrbte

Na nitrianskom sídlisku Klokočina bolo poriadne rušno. Nôž mala podľa polície pod krkom aj žena.

Ilustračný obrázok k článku Dráma na nitrianskom sídlisku Klokočina: Muž skončil nahý s nožom v chrbte
Zdroj: TASR

Incident sa odohral v utorok 18. júla vo večerných hodinách na nitrianskom sídlisku Klokočina. „31-ročný muž najskôr na Belovej ulici pod hrozbou násilia vymáhal od 51-ročnej ženy telefónne číslo na jej známeho. S nožom na krku mu žena v obave o svoj život telefónne číslo vydala. Po incidente jej dokonca páchateľ zobral aj mobilný telefón,“ uviedla policajná hovorkyňa KR PZ v Nitre, Renáta Čuháková.

Podľa slov polície, to však nebol koniec a páchateľ vo vyčíňaní pokračoval. „Dráma ďalej pokračovala v blízkosti benzínového čerpadla na Novomestského ulici, kde si podozrivý muž a jeho obeť po telefonáte dohodli stretnutie. 31-ročný muž po hádke porezal poškodeného na tvári a bodol ho do chrbta. Prikázal mu vyzliecť sa donaha a z miesta odišiel so šatami aj topánkami poškodeného,“ prezradila krajská policajná hovorkyňa, Renáta Čuháková.

Ako dodala policajná hovorkyňa, Renáta Čuháková, privolaná policajná hliadka podozrivú osobu zadržala a momentálne v policajnej cele vytriezvieva. „V jeho dychu totiž prístroj pri zadržaní nameral 0,84 mg/l alkoholu, 1,75 promile,“ uviedla Renáta Čuháková, hovorkyňa KR PZ v Nitre.

„Vyšetrovateľka PZ začala v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci pre trestné činy vydierania a lúpeže. V zmysle trestného zákona hrozí za túto trestnú činnosť trest odňatia slobody na 7 až 12 rokov,“ informovala nás nitrianska krajská policajná hovorkyňa, Renáta Čuháková. Ako doplnila, v prípade momentálne prebiehajú ďalšie procesné úkony.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM