Lucia Lauková Rôzne

Deň otvorených dverí na UKF: Bude z vás IT-čkár alebo hviezda rádia či televízie?

Neviete sa rozhodnúť čo študovať? Pomôcť vám môže aj Deň otvorených dverí Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre, na programe toho bude naozaj veľa!

Ilustračný obrázok k článku Deň otvorených dverí na UKF: Bude z vás IT-čkár alebo hviezda rádia či televízie?
Zdroj: TASR

Počas Dňa otvorených dverí na UKF v Nitre bude pre uchádzačov o štúdium ale aj verejnosť pripravený pestrý program. Záujemcovia budú môcť vidieť priestory univerzity ale aj ukážky prác študentov.

Ukážky zo zaujímavej praxe

Parádnu prezentáciu si pre vás pripravilo Mediálne centrum Filozofickej fakulty. Hneď vo vstupnom vestibule uvidíte ako vyzerá live televízne štúdio, ako sa robia rozhovory s návštevníkmi priamo pred kamerami, natáčanie audiovizuálnych reportáží aj mimo štúdia či ukážky práce strihačov, kameramanov, redaktorov, moderátorov. Ak je to to čo hľadáte tak pre vás bude určená aj prezentácia Mediálneho centra FF UKF a Rádia Plus na Slančíkovej 1. Uvidíte rozhlasové vysielanie, produkčné štúdio, strižne, ukážky práce moderátorov, redaktorov, ukážky spracovania, audiovizuálnych produktov, natáčanie rozhovorov v štúdiu Rádia Plus, predvádzanie najmodernejších technológií, rozhlasového a televízneho vysielania.

Aj ďalšie fakulty

Okrem informácií o študijných programoch a podmienkach prijatia vás oboznámia aj s možnosťami semestrálneho študijného pobytu v zahraničí, o spolupráci katedier s domácimi a zahraničnými inštitúciami či o uplatnení absolventov jednotlivých študijných programov realizovaných univerzitou. Cheš už počas štúdia zbierať praktické skúsenosti? Počas Dni otvorených dverí sa predstaví aj organizácia Aiesec, ktorá rozvíja líderský potenciál mladých ľudí a vedie ich k zodpovednému podnikaniu prostredníctvom zahraničných stáží v spolupráci s partnerskými spoločnosťami a organizáciami. >

Katedra výtvarnej tvorby a výchovy si pripravila na Deň otvorených dverí vernisáž výstavy študentských prác s názvom AUDIT. Nájdete ju v galérii Univerzum na Dražovskej ceste 4.

Otvorené dvere budú na všetkých piatich fakultách, ktoré si pripravili pestrý program:

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM