December v Nitre bude bohatý na koncerty a zábavu: PROGRAM podujatí na Chrenovej

Posledný mesiac v roku je tu. Vychutnať si ho budete môcť aj vďaka príjemným podujatiam, ktoré sú v ponuke na Chrenovej.

Lucia Šútorová
Ilustračný obrázok k článku December v Nitre bude bohatý na koncerty a zábavu: PROGRAM podujatí na Chrenovej
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

PROGRAM NÁJOMNÁ JEDNOTKA

OTVORENÉ MANŽELSTVO

10. decembra o 19.00 h

Do Nitry prichádza ďalšie divadelné predstavenie od tvorcov úspešných komédií: Tri letušky v Paríži, Klamstvo a Pyžamo pre šiestich. Ďalšia komédia v poradí je o svojráznom manželskom páre a večnom konflikte mužského a ženského princípu. V hlavných úlohách sa predstavia herci Anna Šišková a Ady Hajdu.

ARS DANCE CUP 2017

16. decembra o 15.00 h

Ďalšie pokračovanie úspešného vianočného večierku spojeného s tanečnou súťažou tanečnej školy N DANCE COMPANY. Pripravená je veľká dávka zábavy a tanca! Nebude chýbať ani súťaž o najlepšieho tanečníka – v hlavnej kategórii sa tanečníci pobijú o putovný pohár tanečnej školy.

TEMNÉ KECY

20. decembra o 19.30 h

Do Nitry prichádzajú opäť Temné kecy so svojou Tour, na ktorej budete plakať od smiechu. V Nájomnej jednotke 210 sa predstavia najdrsnejší komici na Slovensku, ktorí to poriadne rozbalia. Tešiť sa môžete na silnú zostavu Ivo LadižoLadižinský, Jerry Veľmajster Szabó, FučoMariňák Rybička, HeňoFačkovec a Bekim.

QUEEN MANIA – VESELÉ VIANOCE TOUR 2017

26. decembra o 20.00 h

Queenmania prichádza do Nitry. Kapela, ktorá sa stala v roku 1997 najlepšou európskou revival skupinou, vytvorí nezabudnuteľný večer, počas ktorého zaznejú tie najväčšie hity od Queen.

PROGRAM MUSIC & CAFE

MOROCHOVIČ TRIO ft. JURAJ GRIGLÁK & UTSI ZIMRING

6. decembra, streda o 20.30 h

• jedna z najvýraznejších formácií súčasného nemainstreamového jazzu na Slovensku, ktorá v sebe spája aj prvky jazzu, klasickej hudby a world music. • Pavel Morochovič (klavír), Juraj Griglák (basová gitara) a izraelský bubeník Utsi Zimring

Vstupné: 8 eur

RENÉ LACKO & BIG BANG Tribute to LED ZEPPELIN

9. decembra soobota o 20.30 h

• René Lacko v inej polohe, tentokrát s Big Bang Tribute to Led Zeppelin

Vstupné: 6 eur

VIANOCE SO SINATROM v podaní Luda Kuruca

12. decembra utorok o 20.30 h

• Takmer domáceho Luda Kuruca môžete poznať z obľúbenej televíznej relácie Legendy Popu, kde spieval pesničky od Karola Duchoňa. Tentokrát bude vzdávať hold velikánovi Frankovi Sinatrovi.

Vstupné: 7 eur

„10" SPEVÁCKA PALETA od Trebišova až po Nitru

14. decembra štvrtok o 20.30 h

Vstupné: dobrovoľné

WALK ON

23. decembra sobota o 20.30 h

• Koncert s predvianočnou atmosférou, na ktorom zaznejú skladby od uznávanych interpretov: Coldplay, Sting, The Beatles, Bruno Mars, Wham…

Vstupné: 2 eur

LATINO PARTY S MARCOM PILLOM

29. decembra piatok o 20.30 h

Vstupné: 6 eur

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame