Lucia Šútorová Kultúra

DAB v Nitre vydáva špeciálne známky: Ich počet nepresiahne 100 kusov

Pri príležitosti 70. výročia vydáva Divadlo Andreja Bagara v Nitre špeciálnu limitovanú zbierku známok s divadelnými osobnosťami.

Ilustračný obrázok k článku DAB v Nitre vydáva špeciálne známky: Ich počet nepresiahne 100 kusov
1
Galéria

Divadlo Andreja Bagara (DAB) v Nitre vydáva špeciálnu edíciu známok s vyobrazením osobností, ktoré výrazne ovplyvnili jeho smerovanie. Známky s takzvaným personalizovaným kupónom vychádzajú pri príležitosti 70. výročia DAB.

Limitovaný počet kusov

Na známkach sú vyobrazené portréty osobností divadla, ktorých mená sú zaznamenané na Stene slávy vo foyer DAB. Ich počet je limitovaný a nepresiahne 100 kusov.

„Dá sa preto predpokladať, že budú mať cenu aj pre zberateľov. Budeme ich lepiť na novoročné pozdravy, ktoré bude DAB koncom roka rozosielať. Získať známku z pozdravu tak bude jediný spôsob, ako sa k tejto limitovanej edícii dostať,“ vysvetlil riaditeľ DAB Jaroslav Dóczy.

Vianočný dar

Ako doplnil, divadlo plánuje zberateľov odmeniť. Ak sa niekomu podarí získať obálku s nalepenou limitovanou divadelnou známkou, stačí, ak jej fotku pošle na sociálnu sieť DAB.

„Prví traja ľudia dostanú od nás vianočný dar v podobe novej reprezentatívnej publikácie Divadlo Andreja Bagara v Nitre 70. Ďalší môžu získať rôzne zaujímavé darčeky,“ povedal Dóczy.

Sledujte nás aj na Facebooku a In­stagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nitry a okolia.

DAB v Nitre vydáva špeciálne známky: Ich počet nepresiahne 100 kusov
1
Galéria
Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie