Správy

Chceli by ste pracovať pre kraj? Župa hľadá nového MANAŽÉRA

Pokiaľ sa rozhodujete pre zmenu práce a nevadia vám výzvy, máme pre vás zaujímavý tip. Nitriansky samosprávny kraj hľadá nového kolegu.

Ilustračný obrázok k článku Chceli by ste pracovať pre kraj? Župa hľadá nového MANAŽÉRA
Zdroj: Unsplash.com

Do pracovnej činnosti úspešného uchádzača bude patriť aj priebežné riadenie projektového tímu, koordinácia realizácie projektu s RO/SO pre IROP a dodávateľom a priebežné činnosti monitorovania a kontroly projektu.

Pripraviť sa musí aj na spracovanie monitorovacej správy, zabezpečenie aktivít komunikácie a informovanosti a spoluprácu na spracovávaní dokumentácie a podkladov pre projekty EU s organizačnými zložkami NSK.

Kraj ponúka niekoľko zamestnaneckých výhod a benefitov. Medzi ne patrí napríklad odborný rast, príspevok na stravovanie, 37,5 hodinový týždenný pracovný čas, pružný pracovný čas a doplnkové dôchodkové sporenie.

A čo plat?

„Platové podmienky sú určené podľa zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, funkčný plat bude stanovený minimálne vo výške tisíc eur,“ informuje Nitriansky samosprávny kraj na svojom webe.

Termín nástupu je dohodou a ide o pracovný pomer na dobu určitú (jeden rok) s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú.

Ak máte záujem, žiadosti treba zaslať najneskôr do 11. januára. Zoznam požadovaných dokladov a ďalšie informácie nájdete po kliknutí na TENTO odkaz.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Prečítajte si tiež

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM