SÚŤAŽ Udalosť v Nitre, ktorá vás rozhýbe: Opäť bude hostiť Majstrovstvá SR v tanečnom športe!

Minulý rok sa po 20 rokoch podarilo Nitre uchmatnúť si vzácnu poctu - zorganizovať Majstrovstvá Slovenska v 10 tancoch. A ani tento rok sa dejisko nezmení! Prečítajte si, na čo všetko sa môžete tešiť počas dňa i slávnostného galavečera.

Kto by si myslel, že o takéto majstrovstvá je záujem len v úzkom kruhu profesionálnych tanečníkov, je na veľkom omyle. Tanečný šport ako taký sa teší veľkému diváckemu záujmu po celom Slovensku, nebude tomu inak ani v meste pod Zoborom už o pár týždňov. Práve u nás sa stretnú najlepšie tanečné páry Slovenska.

8. apríla 2017 sa od rána zaplní estrádna hala PKO milovníkmi tanca. Na parkete sa predstaví zhruba 110 tanečných párov rozdelených do šiestich vekových kategórií. Na ktoré tance sa tak môžeme tešiť? V kategórii latinsko-amerických to je samba, čača, rumba, paso doble a džajv. Kategória štandardných plesových tancov ponúkne waltz, tango, viedenský valčík, slowfox a quickstep.

Súťažiaci, ktorých bude hodnotiť 11-členná medzinárodná porota zo 6 krajín, odštartujú svoj súťažný program už o 10:00 hodine. Úžasné choreografie a krásne šaty ale nebudú jediným, čo môžete počas majstrovstiev obdivovať. Počas galavečera, ktorý začína o 19:00 hodine, sa predstaví aj populárne zoskupenie Credance so svojou strhujúcou show. A na svoje si prídu aj fanúšikovia pianistu Jožka Hollého.

Cena denného lístka je 14 eur (platí do 18.00 hodiny), celodenný lístok vrátane galaprogramu stojí 18 eur a samostatná vstupenka na galaprogram 14 eur. Zľavu 50% z ceny lístka majú deti do 10 rokov, dôchodcovia a ZŤP. Lístky si môžete objednať
mailom: akademiatanca@gmail.com
tel.: +421 917 566 9­91 sl. Nina Radóová
osobne: v Akadémii tanca, recepcia, Výstavná 8, Nitra – Chrenová

Organizátormi podujatia sú: Akadémia tanca v Nitre, TK UNI-Dance Bratislava a SZTŠ sekcia tanečný šport.

Hráme o vstupenky na MSR v Nitre!

Vďaka portálu Nitra24.sk a Akadémii tanca v Nitre máte možnosť hrať o voľné vstupenky na toto podujatie.

Napíšte nám, v ktorých 10 tancoch budú tanečné páry súťažiť na Majstrovstvách Slovenska v Nitre? a ste v hre. Svoje odpovede posielajte na sutaz@global24.sk najneskôr do 24.3.2017, nezabudnite uviesť svoje celé meno.

Zapojením sa do súťaže súhlasíte s podmienkami súťaže obsiahnuté v Štatúte súťaže.

FOTOGALÉRIA: Pozrite si fotky z minulého ročníka, archív Nitra24.sk

Zdroj: Dnes24.sk

Tento článok nie je možné komentovať.