Správy

Unikátny skanzen v Nitre pripravujú na Včelárske slávnosti: Súčasťou budú TRHY aj ochutnávky

Jedinečné múzeum a skanzen v Nitre otvoria brány. Návštevníci sa môžu tešiť na prehliadky, degustácie aj remeselné trhy.

Ilustračný obrázok k článku Unikátny skanzen v Nitre pripravujú na Včelárske slávnosti: Súčasťou budú TRHY aj ochutnávky
33
Galéria

Slovenské poľnohospodárske múzeum (SPM) v Nitre bude 18. mája patriť Včelárskym slávnostiam. Ako uviedli organizátori zo SPM, Slovenského zväzu včelárov a Nitrianskej organizácie cestovného ruchu, slávnosti sa budú v areáli múzea konať od 9.30 do 17.00 h.

V poradí druhý ročník podujatia venovaného včelám a včelárstvu ponúkne aktivity určené odbornej aj laickej verejnosti. Ich súčasťou bude remeselný trh, ponuka regionálnych produktov i zážitková degustácia medu a medoviny.

Prečítajte si tiež

Návštevníci sa môžu odviezť vlakom Nitrianskej poľnej železnice, pozrieť si Skanzen SPM či sledovať koscov na podujatí Kosenie pod Zoborom.

„Program ponúkne aj tematické tvorivé dielne, maľovanie s modelármi, bábkové divadlo, či zónu TiCadlovo,“ doplnili organizátori.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Mohlo by vás zaujímať

Cez víkend sme spoločnými silami (Slovenský zväz včelárov Nitra) pripravovali Včelársky skanzen na Včelárske...

Posted by Slovenské poľnohospodárske múzeum Nitra on Sunday, May 5, 2024

🐝 VČELÁRSKE SLÁVNOSTI v Slovenské poľnohospodárske múzeum Nitra 🐝 Už 18. mája máte príležitosť zažiť spolu s deťmi jedno...

Posted by Agrokomplex on Wednesday, May 1, 2024
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM