Zuzane nenaštartovalo auto, syna viezla k doktorovi: SKVELÁ reakcia polície
S malým synom sa ponáhľala k doktorovi, no jej auto odmietlo poslušnosť. Zachránili ju policajti.
Nitrianska krajská polícia sa opäť podelila so správou, ktorá jej pristála v schránke. Napísala im pani Zuzana, ktorá policajtom adresovala slová plné vďaky.
Auto, ktoré nutne potrebovala, jej ráno nenaštartovalo.
Milé slová adresované policajtom
„Chcela by som sa veeeeľmi poďakovať dvom policajtom z obvodného oddelenia policajného zboru v Močenku – Ľuboš B. a jeho kolega, bohužiaľ jeho meno som si nevšimla, ktorí mi dnes ráno veľmi pomohli. Musela som ísť s malým k lekárovi, ale nechcelo mi naštartovať auto. Našťastie, prišli oni a pomohli nám, takže sme všetko stihli. Týmto im veľmi pekne chceme poďakovať a naozaj platí Pomáhať a chrániť! Ďakujeme veľmi pekne, že ľudskosť a milý prístup ešte nevymreli!“ napísala Zuzana.
Polícia si podobné prípady veľmi cení. „Riaditeľ Obvodného oddelenia PZ Močenok kpt. Ľuboš B. a jeho kolega práp. Ľuboš Š. nielen chránia, ale aj pomáhajú. Auto sa im podarilo naštartovať a pani Zuzana mohla včas vyraziť za svojimi povinnosťami. Dobrá práca chlapi,“ dodala krajská polícia.
Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.