Zlodej dobil babičku (89) v spánku: Pre sto eur skončila celá od krvi!
Bezcitný zlodej úradoval v obci Bádice pri Nitre. Vkradol sa do rodinného domu, v ktorom spala osamotená babička (89). Dobil ju palicou a vzal jej sto eur.
Maskovaný muž sa o štvrtej hodine ráno vkradol do domu starenky v obci Bádice pri Nitre. Keď starenka ešte spala, muž prišiel k posteli a na tvár jej pritlačil drevený kôl. Od 89-ročnej starenky chcel peniaze. Muž ju začal udierať drevenou palicou po hlave, rukách a celom tele. Zatiaľ nevedno ako sa dostal do domu. Okná ani dvere neboli poškodené. „Volala mi o štvrtej, že ju bijú, škrtia a chcú ju zabiť,“ prezradil syn obete pre televíziu Markíza.
Peniaze pre vnúčatá
Podľa syna 89-ročnej ženy, mala pani odložených pár eur pre vnúčatá. Schovávala ich pod vankúšom a v strachu o vlastný život ich mužovi dala. Pre sto eur ju dobil do krvi. Ako sa vyjadril pre portál tvnoviny syn obete: „Drevom ju bil aj po ruke, aj po nose. Bola celá krvavá.“
Trauma na zbytok života
Babička (89) ostala po prepade vo vlastnom dome v poriadnom šoku. Absolvovala výsluch na policajnej stanici a potom odišla žiť k synovi. Do domu sa zatiaľ vrátiť nechce. Polícia v týchto chvíľach pátra po neznámom páchateľovi. Vypočula už aj susedov obete.
Foto: ilustračné