Základná časť je na konci: Nitrianski futbalisti spravili zo Šale štatistu

Doxxbet liga pokračovala svojim posledným kolom základnej časti. Na nitrianskom trávniku sa predstavili futbalisti z neďalekej Šale.

Ilustračný obrázok k článku Základná časť je na konci: Nitrianski futbalisti spravili zo Šale štatistu

V 22.kole druhej najvyššej súťaže na Slovensku pricestovali pod Zobor futbalisti FC Slovan Duslo Šaľa. V prvom polčase videlo takmer 300 divákov na nitrianskom štadióne vyrovnanú hru na oboch stranách. Nič nenasvedčovalo tomu, že Nitra napokon zvládne záver stretnutia o poznanie lepšie ako hosťujúci tím zo Šale (0:0).

Druhé dejstvo už bolo pre divákov zaujímavejšie. Svetelná tabuľa ukazovala 70.minútu zápasu, keď sa sieť Šale rozvlnila zásluhou Martina Vodičku (1:0). Nitrianske vedenie o jeden gól trvalo len 4 minúty. Druhý gól FC Nitra si pripísal Andrej Ivančík (2:0). Kliniec do rakvy tímu zo Šale zabil posledný menovaný hráč v 86.minúte stretnutia (3:0).

FC Nitra – FC Slovan Duslo Šaľa 3:0 (0:0)

Kompletnú tabuľku Doxxbet ligy nájdete po kliknutí SEM!