Začala sa IV.futbalová liga: Nitrianska juniorka doma neúspešná

Nitrianskym futbalistom sa počas uplynulého víkendu nedarilo. Štart IV.ligy bol pre nitriansku juniorku nepodarený.

Ilustračný obrázok k článku Začala sa IV.futbalová liga:  Nitrianska juniorka doma neúspešná

Na Slovensku sa rozbiehajú aj nižšie futbalové súťaže. Rad prišiel aj na IV.ligu. Nitrianska juniorka sa na domácom trávniku predstavila proti tímu FC Slovan Galanta.

Od úvodného kopu mohli diváci na nitrianskom futbalovom štadióne vidieť rýchly zápas. Šance sa striedali na oboch stranách. Už to takmer vyzeralo, že sa oba celky poberú do šatní sa vyrovnaného bezgólového stavu. V 43.minúte sa však za hostí presadil Peter Eliáš (0:1). Do polčasovej prestávky tak išla Galanta za mierneho vedenia.

Približne 150 divákov sa prizeralo snahe nitrianskej juniorky na zvrátenie stavu. Mladým chlapcom sa však gól vsietiť nepodarilo. Prvé kolo tak bolo pre nitrianskych futbalistov neúspešné.

FC Nitra jun. – FC Slovan Galanta 0:1 (0:1)