Monika Földešiová Kultúra

VYHODNOTENIE SÚŤAŽE: Členka Kelly Family prichádza do Nitry

Kathy Kelly, dlhoročná producentka a prvá dáma legendárnej skupiny The Kelly Family sa vo svojej 30- ročnej kariére úspešne presadila aj ako sólová speváčka. Začiatkom júna príde o svojich kvalitách presvedčiť aj nitrianske publikum.

„Velká dáma gospelu a folku“ vystupuje v rámci svojho európskeho turné Godspel – European Tour aj sólo aj za sprievodu kapely. Jej spev budú okrem toho dopĺňať spevácke zbory a v Európe známe gospelové a detské chorusy. Nový live program obsajuje okrem známych evergreenov to najlepšie z jej tvorby (zaznie aj pieseň Gott deine Kinder z Disneyho filmu Zvonár od Matky Božej alebo olympijskú hymnu Let Me Win) i nanovo zaranžované gospely, spirituály z Nemecka, Španielska aj Írska. V rámci unikátneho projektu Unique Czechoslovakian Tour 2011 navštívi len 2 mestá v týchto dvoch krajinách, a to Brno a práve našu Nitru.

S nami ste mali prostredníctvom súťaže možnosť zúčastniť sa jej koncertu v našom meste úplne zadarmo. Správna odpoveď na súťažnú otázkukde v Nitre sa jej koncert bude konať? je **Piaristický kostol sv. Ladislava **

Mená 3 výhercov, každý z nich vyhráva 2 lístky: Róbert Michalička Emília Petričková Marián Pisarčík

Výhercom blahoželáme, kontaktovať ich budeme prostredníctvom e-mailu.

kathy kelly
1
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM