Lenka Káčerová Kultúra

VYHODNOTENIE: Staré dobré školské časy

S mladými hercami do Divadla Andreja Bagara príde aj závan spomienok na školu, učiteľov a učenie v podobe inscenácie Bola raz jedna trieda.

Hra Bola raz jedna trieda je absolventskou inscenáciou jej tvorcov. Mladý tím v zložení Martin Šalacha (herec), Juraj Ďuriš (herec), Peter Brajerčík (herec), Miroslav Dacho (herec, dramaturg), Mariana Ďurčeková (dramaturgia) a **Ján Luterán (režisér). Scénu a kostýmy v spolupráci s ostatnými tvorcami pripravila **Silvia Zubajová. Pod žiarivými neónkami, medzi polorozpadnutými lavicami a pri zvukoch kvapkajúceho vodovodného kohútika si určite aj vy zaspomínate na školské časy, učiteľov či známe situácie zo školských lavíc. Bola raz jedna trieda je príjemnou prechádzkou v spomienkach. Na čo sa môžete tešiť, ak prídete do divadla, sa dozviete z videa.

Výhercom súťaže o 2 vstupenky sa stáva Lenka Motúzová. Blahoželáme!

[center]Obnovená premiéra inscenácie Bola raz jedna trieda bola 27. októbra 2011, iné novembrové termíny predstavenia nájdete v našom [link=http://www­.nitra24.sk/e107_plu­gins/calendar_me­nu/calendar.php]Ka­lendári[/link]­.[/center]

//Oprava: //Peter Brajerčík a Miroslav Dacho nie sú hercami DAB, ako je písané v titulkoch videa.

Kamera, strih: Monika Földešiová

VYHODNOTENIE: Staré dobré školské časy
1
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM