Lucia Šútorová Práca

Voľný flek na nitrianskej radnici: Mesto hľadá doručovateľa + ponúkaný PLAT

Radnica hľadá poštového doručovateľa. Žiadosti môžete posielať do 18. januára.

Ilustračný obrázok k článku Voľný flek na nitrianskej radnici: Mesto hľadá doručovateľa + ponúkaný PLAT
Zdroj: TASR

Ponúkaná pozícia s názvom referent – doručovateľ je na plný pracovný úväzok. Oznam o voľnom pracovnom mieste zverejnila radnica na svojom webe.

Ako uvádza mesto, minimálna suma základnej zložky mzdy predstavuje výšku 585 eur.

Okrem toho radnica ponúka aj odmeny v súlade s Poriadkom odmeňovania zamestnancov Mesta Nitry a platnou Kolektívnou zmluvou.

Čo musíte spĺňať?

Uchádzač o miesto by mal podľa požiadaviek radnice disponovať vlastnosťami ako komunikatívnosť, asertivita, príjemné vystupovanie, orientačné schopnosti, znalosť Mesta Nitry je výhodou. Uchádzač by mal byť okrem toho fyzicky zdatný, časovo flexibilný, pretože práca sa vykonáva v popoludňajších a skorých večerných hodinách, a mal by mať chuť pracovať aj za nepriaznivých poveternostných podmienok.

Stačí stredná

Okrem toho má mať uchádzač ukončené úplne stredoškolské odborné vzdelanie. Ako zamestnanecké výhody radnica uvádza príspevok na stravovanie, doplnkové dôchodkové sporenie a iné benefity v súlade s Kolektívnou zmluvou.

„Kandidáti na funkciu „referent-doručovať“ zašlú poštou alebo doručia svoje písomné prihlášky do podateľne MsÚ v Nitre v zalepenej obálke označenej „Osobný pohovor doručovateľ“ najneskôr dňa 18.1.2019 na adresu: MESTO NITRA, Mestský úrad, Štefánikova tr. č. 60, kancelária prednostu, 950 06 Nitra,“ uvádza mestský web.

K žiadosti o miesto musíte priložiť profesijný životopis, čestné prehlásenie o ukončení najvyššieho vzdelania a písomný súhlas uchádzača s použitím osobných údajov pre potreby Mesta Nitry.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie