Volejbal je in
Odohrávke predposledného piateho kola beachvolejbalovej ligy nezabránilo ani daždivé počasie, priaznivci tohto športu mu zostávajú verní.
NBL 5/6 muži B
Skupinové zápasy: Olichov – Easy 2:0 (15:7, 15:13) Champignons – Simpsonovci 2:0 (15:9, 15:3) Olichov – Prézle 0:2 (8:15, 8:15) Easy – Champignons 0:2 (6:15, 7:15) Simpsonovci – Prézle 0:2 (8:15, 9:15) Champignons – Olichov 1:1 (14:15, 15:11) Easy – Prézle 0:2 (8:15, 14:15) Olichov – Simpsonovci 2:0 (15:14, 15:9) Prézle – Champignons 0:2 (7:15, 12:15) Simpsonovci – Easy 2:0 (15:11, 15:5) Vato – Dvaja chromí 2:0 (15:2, 15:6) Kajinek2 – Škandál 2:0 (15:13, 15:8) Vato – Aktívni členovia 2:0 (15:9, 15:6) Dvaja chromí – Kajinek2 0:2 (5:15, 10:15) Škandál – Aktívni členovia 2:0 (15:7, 15:13) Kajinek2 – Vato 0:2 (13:15, 10:15) Dvaja chromí – Aktívni členovia 0:2 (9:15, 5:15) Vato – Škandál 2:0 (15:6, 15:12) Aktívni členovia – Kajinek2 1:1 (15:9, 11:15) Škandál – Dvaja chromí 2:0 (15:7, 15:3)
Štvrťfinále: Prézle – Škandál 2:0 (15:11, 15:14) Olichov – Kajinek2 1:2 (10:15, 15:11, 11:13)
Semifinále: Champignons – Kajínek 2: 0 (15:8, 15:5) Vato – Prézle 0:2 (11:15, 8:15)
O 3. miesto: Kajínek 2 – Vato 0:2 (10:15, 9:15)
Finále Champignons – Prézle 0:2 (14:15, 7:15)
Konečné umiestnenie
- Prézle (Kraščenič, Paška) 30b.
- Champignons (Hornáček, Timko) 26b.
- Vato (Vavrovič, Toman) 22b.
- Kajínek 2 (Kajan, Kajan ml.) 18b.
5.-6. Škandál (Novodomský, Prochádzka) 14b.
Olichov (Kováčik, Folkman) 14b. 7.-10. Aktívni členovia (Laco,
Hreňovčík) 12b.
Dvaja chromí (Kubovič, Grom) 12b.
Simpsonovci (Podstraský, Šatura) 12b.
Easy (Žiak, Brezina) 12b.
NBL 5/6 ženy B
Skupinové zápasy Dáme – Black´n´White 1:1 (8:15, 15:9) Sloníky – Nádej 1:1 (8:15, 15:6) Dáme – Amélie z Montmartre 1:1 (15:12, 11:15) Black´n´White – Sloníky 0:2 (11:15, 6:15) Nádej – Amélie z Montmartre 0:2 (14:15, 9:15) Sloníky – Dáme 1:1 (4:15, 15:12) Black´n´White – Amélie z Montmartre 0:2 (5:15, 7:15) Dáme – Nádej 0:2 (11:15, 11:15) Amélie z Montmartre – Sloníky 2:0 (15:13, 15:5) Nádej – Black´n´White 2:0 (15:5, 15:7) Slnečnice – Chilli papričky 1:1 (7:15, 15:14) Tutti frutti – Kofa 2:0 (15:4, 15:6) Kofa – Slnečnice 0:2 (8:15, 7:15) Tutti frutti – Chilli papričky 2:0 (15:10, 15:5) Chilli papričky – Kofa 2:0 (15:2, 15:11) Tutti frutti – Slnečnice 2:0 (15:11, 15:7)
Štvrťfinále Nádej – Slnečnice 2:1 (11:15, 15:13, 12:8) Sloníky – Chilli papričky 0:2 (9:15, 7:15)
Semifinále Amélie z Montmartre – Chilli papričky 2:0 (15:7, 15:10) Tutti frutti – Nádej 2:0 (15:7, 15:5)
O 3. miesto Chilli papričky – Nádej 1:2 (15:3,10:15, 12:2)
Finále Amélie z Montmartre – Tutti Frutti 0:2 (8:15, 7:15)
Konečné umiestnenie
- Tutti Frutti (Breuerová, Šindlerová) 30b.
- Amélie z Montmartre (Harvanová, Poliaková) 26b.
- Nádej (Hodálová, Mojská) 22b.
- Chilli papričky (Antalová L., Meszárošová) 18b.
5.-6. Slnečnice (Látečková, Babušíková) 14b.
Sloníky (Antalová K., Porubská) 14b. 7.-9. Kofa (Kočišová, Farmanová)
12b.
Black´n´White (Buchová, Gregušová) 12b.
Dáme (Dandelová, Malíková) 12b.
**NBL 5/6 muži A ** Skupinové zápasy: Nechám na teba – Skrine 0:2 (10:15, 14:15) Skrine – Záškoláci 1:1 (14:15, 15:12) Nechám na teba – Malé tanky 0:2 (8:15, 8:15) Sedembolestní reverendi – Malé tanky 0:2 (11:15, 13:15) Záškoláci – Nechám na teba 1:1 (15:11, 9:15) Skrine – Malé tanky 0:2 (8:15, 9:15) Nechám na teba – Sedembolestní reverendi 0:2 (12:15, 8:15) Malé tanky – Záškoláci 2:0 (15:9, 15:10) Sedembolestní reverendi – Skrine 2:0 (15:11, 15:6) Papuče – C´mon 2:0 (15:7, 15:14) Abstinujúci alkoholici – BM 0:2 (7:15, 9:15) Macko & Uško – Papuče 1:1 (15:10, 13:15) C´mon – Abstinujúci alkoholici 2:0 (15:8, 15:12) BM – Macko & Uško 1:1 (15:9, 12:15) Papuče – Abstinujúci alkoholici 1:1 (15:12, 6:15) C´mon – BM 1:1 (15:8, 8:15) Macko & Uško – Abstinujúci alkoholici 1:1 (12:15, 15:14) BM – Papuče 2:0 (15:7, 15:11) Macko & Uško – C´mon 1:1 (5:15, 15:13) Záškoláci – Sedembolestní reverendi 1:1 (8:15, 15:12)
Štvrťfinále Papuče – Skrine 2:0 (15:9, 15:9) Macko & Uško – Sedembolestní reverendi 2:0 (15:11, 15:11)
Semifinále Malé Tanky – Papuče 2:0 (15:10, 15:11) BM – Macko & Uško 2:1 (15:11, 14:15, 12:10)
O 3.miesto Papuče – Macko & Uško 2:0 (15:11, 15:8)
Finále BM – Malé Tanky 0:2 (16:18, 13:15)
- Malé Tanky (Krajčík, Hruboška) 30b.
- BM (Pavelka, Horváth) 26b.
- Papuče (Bíro, Králik) 22b.
- Macko & Uško (Lanča, Mečiar) 18b.
5.-6. Skrine (Hlaváč, Müller) 14b.
Sedembolestní reverendi (Száraz, Skasko) 14b. 7.-10. Abstinujúci alkoholici
(Ťapušík R., Kostoláni) 12b.
Záškoláci (Ligač, Galandák) 12b.
Nechám na teba (Kažimír, Ivan) 12b.
C´mon (Kravárik, Križko) 12b.
NBL 5/6 ženy A
Skupinové zápasy: Cice – NeLenka 1:1 (21:12, 17:21) Cice – Hrošíci 2:0 (21:16, 15:21) Hrošíci – NeLenka 0:2 (16:21,8:21) Riťky – Iči a Skreči 1:1 (21:13, 17:21) Roxy team – Iči a skreči 1:1 (21:16, 12:21) Riťky – Roxy team 2:0 (21:16, 21:10)
Štvrťfinále: NeLenka – Roxy team 2:0 (15:8, 15:11) Iči a Skreči – Hrošíci 2:0 (15:9, 15:2)
Semifinále: Riťky – NeLenka 2:1 (15:6, 10:15, 14:12) Iči a Skreči – Cice 2:1 (12:15, 15:13, 12:7)
O 3.miesto NeLenka – Cice 2:0 (15:7, 15:11)
Finále Riťky – Iči a Skreči 2:0 (15:5, 15:9)
- Riťky (Hradecká D., Mézesová) 30b.
- Iči a Skreči (Révayová, Povrazníková) 26b.
- NeLenka (Hadžová, Hradecká L.) 22b.
- Cice (Petrovičová, Siroteková) 18b.
5.-6. Roxy Team (Firická, Urcikánová) 14b.
Hrošíci (Hrneková, Švikruhová) 14b.
Liga partnerov (celkové poradie po 5. turnaji):
- Salón Pink (Siroteková, Ťapušík, Mézesová) 150 b.
- Parfems.sk (Kraščenič, Petrovičová, Pavlíčková) 126 b.
- Basosport (Harvanová, Vavrovič, Hadžová) 121 b.
- Bioderma (Antalová K., Laco, Hradecká D.) 118 b.
- Bolos (Hradecká L., Lanča, Majchrovičová) 111 b.
- Personality (Firická, Revilák, Folkman) 93 b.
- Relax Team (Ivan, Breuerová, Mikloš) 92 b. .
- Polygym (Kubovič, Gregušová, Bíro) 75 b.
- Studio Balance (Toman, Babušíková, Antalová L.) 57 b.
- Central TV (Hrneková, Urcikánová, Števko) 43 b.
- Wasabi Sushi Bar (Pavelka, Lieskovský, Novotná) 40 b.
Foto: Peter Frank