Nikoleta Kováčová Krimi

Vodič v Beladiciach jazdil pod vplyvom DROG: Policajti mu zadržali vodičák

Policajti zo Zlatých Moraviec počas nočnej služby zastavili Mercedes, jeho šofér sa pri kontrole správal nervózne. Bol pozitívny na amfetamín a metamfetamín.

Ilustračný obrázok k článku Vodič v Beladiciach jazdil pod vplyvom DROG: Policajti mu zadržali vodičák
Zdroj: Polícia SR - Nitriansky kraj

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre na svojej facebookovej stránke informuje o dolapení ďalšieho nezodpovedného vodiča.

Alkohol nepil

„Policajti zo Zlatých Moraviec počas nočnej služby prechádzali po Ulici Hlavná v Beladiciach, kde spozorovali vozidlo Mercedes – Benz. Hliadka vozidlo zastavila a vodiča skontrolovala. Vodič predložil všetky potrebné doklady na vedenie a prevádzku vozidla. Pri otázke, či pred jazdou alebo počas nej požil alkohol, odpovedal, že nie. Túto skutočnosť potvrdila aj vykonaná dychová skúška s negatívnym výsledkom,“ píše polícia.

Požitie drog zatajil

Podľa slov polície sa vodič počas kontroly správal nervózne a mal rozšírené zreničky. Keď sa ho hliadka spýtala, či požil omamné alebo psychotropné látky, odpovedal, že nie.

Policajti muža vyzvali, aby sa podrobil toxikologickému vyšetreniu, s čím súhlasil. „Tridsaťpäťročný vodič bol pozitívny na amfetamín a metamfetamín,“ dodáva polícia.

Policajti vodičovi zadržali vodičský preukaz, spísali správu o výsledku objasňovania priestupku a ďalšiu jazdu mu zakázali.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Prečítajte si tiež:

ĎALŠÍ VODIČ ZA VOLANTOM POD VPLYVOM DROG 👮Policajti zo Zlatých Moraviec počas nočnej služby prechádzali po Ulici...

Posted by Polícia SR - Nitriansky kraj on Thursday, June 6, 2024
Zdroj: Polícia SR - Nitriansky kraj
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM