Rastislav Búgel Iné športy

Víkend nitrianskych volejbalistov : Vyhrali až dva tímy spod Zobora!

Aj tento víkend patril nitrianskym volejbalistom. Z troch tímov sa podarilo zvíťaziť až dvom.

Ilustračný obrázok k článku Víkend nitrianskych volejbalistov : Vyhrali až dva tímy spod Zobora!

Jediný tím, ktorý v svojej súťaži počas tohto víkendu nedokázal vyhrať bol ženský tím UKF v Nitre. Dievčatá na domácej palubovke hostili tím Slávia EU Bratislava. Nitra nebola poriadnym súperom. Svojim sokyniam podľahli už po 75.minútach jednoznačne 0:3.

Volley project UKF Nitra – Slávia EU Bratislava 0:3 (-23, –17, –14)

Mladé volejbalistky COP Nitra cestovali počas 14.kola najvyššej ženskej slovenskej súťaže na palubovku Senice. Na ihrisku mohli diváci vidieť poriadne vyrovnaný volejbal. Po 119 minútach sa však napokon z víťazstva tešil nitriansky celok.

SVK DDK-LED Senica – COP Nitra 2:3 (-16, 25, –19, 20, –14)

V 1.kole 2.časti extraligy mužov sa predstavil aj nitriansky tím VK Ekonóm SPU Nitra. Ten cestoval na palubovku do Svidníka, kde si zmeral sily s domácim celkom. Aj tu diváci videli vyrovnaný zápas. Nitra sa napokon tešila z tesného víťazstva.

VK Slávia Svidník – VK Ekonóm SPU Nitra 2:3 (22, 18, –22, –15, –12)