Krimi

Veľká policajná RAZIA na Mostnej: V podniku objavili 15 opitých DETÍ

Počas víkendu sa polícia zamerala na známu nitriansku ulicu. V jednom z nočných podnikov ju čakalo nepríjemné prekvapenie.

Ilustračný obrázok k článku Veľká policajná RAZIA na Mostnej: V podniku objavili 15 opitých DETÍ
Zdroj: Polícia SR - Nitriansky kraj

Pätnásť mladistvých osôb pod vplyvom alkoholických nápojov našli policajti počas preventívno-bezpečnostnej akcie, ktorú vykonali cez víkend v Nitre.

Zaplnený podnik

V podniku na Mostnej ulici, kde sa sústredia nočné podniky, sa nachádzalo v čase policajnej akcie zhruba 200 ľudí, informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre.

Prečítajte si tiež

Bude to riešiť polícia

Policajná kontrola bola zameraná na dodržiavanie zákona v súvislosti s dodržiavaním obmedzujúcich opatrení pri konzumácii alkoholických nápojov u osôb mladších ako 18 rokov, kontrolu osôb v súvislosti s pátraním po hľadaných osobách a veciach pochádzajúcich z trestnej činnosti, ako aj kontrolu povolení na pobyt u občanov cudzích štátov.

Akcia sa uskutočnila v spolupráci s pracovníčkami Úradu práce sociálnych vecí a rodiny v Nitre, ktoré s mladistvými vykonali pohovor.

Tí boli v sprievode polície odovzdaní zákonným zástupcom. Vec bude polícia ďalej riešiť ako priestupky na úseku ochrany pred alkoholizmom a inými toxikomániami.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Správy, ktoré hýbu Nitrou

Zdroj: Facebook
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM