V zápase o prvé miesto výhra nitrianskych futbalistov: V 11.kole zdolali Šaľu

V sobotu 3.októbra cestovali nitrianski futbalisti na trávnik Šale. Napokon sa tešili z plného bodového zisku.

Ilustračný obrázok k článku V zápase o prvé miesto výhra nitrianskych futbalistov: V 11.kole zdolali Šaľu

FC Nitra mal po desiatom kole na svojom konte 19 bodov. Rovnako na tom bol aj náš súper – Duslo Šaľa. V zápase sa tak stretli dva celky, z ktorých by každý v prípade víťazstva putoval na priebežnú prvú priečku.

Nitra začala lepšie zásluhou Pauknera v 23.minúte. Tento zásah bol jediným gólom v prvom polčase. Skóre po zmene strán menila opäť Nitra a pri presnej koncovke nestál nik iný ako Paukner (0:2). Šaľa sa do konca stretnutia zmohla len na jediný gól. Nitra si tak v náročnom zápase pripísala dôležité body do ďalších ligových bojov.

Slovan Duslo Šaľa – FC Nitra 1:2 (0:1)