Rastislav Búgel Kultúra

V skate parku vyčíňal tancujúci Mikuláš: Predviedol sa spolu s čertom, anjelom a škriatkom!

V internetových vodách sa šíri nové video, ktoré má na svedomí tanečná skupina spod Zobora. Vo videu môžeme vidieť Mikuláša, čerta, anjela a škriatka, ale nie však ako rozdávajú sladkosti deťom, ale v úlohe tanečníkov.

Ilustračný obrázok k článku V skate parku vyčíňal tancujúci Mikuláš: Predviedol sa spolu s čertom, anjelom a škriatkom!
Zdroj: Dnes24.sk

Mikuláš, čerti a anjeli predvádzajú dych berúce akrobatické prvky, silové prvky a tanečné kreácie.

Toto originálne video má na svedomí tanečná skupina Phantoms Crew z Nitry, ktorá už v minulosti natočila video Happy pre Nitru. To sa tešilo veľkému záujmu na internete. „Nápad vznikol už začiatkom novembra a tak sme neváhali a začali riešiť veci ako scenár, kameru, kostýmy a samozrejme samotné tréningy pre toto video, aby to bolo čo najlepšie. Chceli sme sa spojiť naše umenie, s príslušným dňom Sv. Mikuláša a tak potešiť nielen deti, ale vyčariť úsmev každému, kto si toto video pozrie,“ Informuje tanečná skupina Phantoms Crew.

Tanečná skupina Phantoms Crew organizuje množstvo podujatí pre deti a mládež (tanečné workshopy, charitatívne koncerty, atď.) „Zatiaľ sme podobné video na Slovensku nevideli, a preto sme sa rozhodli vytvoriť toto video. Natáčali sme v nízkych teplotách ale aj tak nás to neodradilo a všetko sme zvládli.“ Natáčanie prebiehalo jeden deň v nitrianskom skate parku a o celú.

Foto: ilustračné

Mikuláš to v Nitre roztočil!
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM