Webnoviny - Krimi

V piatok podvečer havarovalo auto s ministrom Medveďom

Minister životného prostredia Jozef Medveď sa v piatok podvečer stal účastníkom dopravnej nehody. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa rezortu Jana Kaplanová. Medveďov služobný mercedes, ktorý viedol šofér ministerstva, mal nehodu asi päť kilome

BRATISLAVA 7. novembra (WEBNOVINY) – „Podľa doterajších informácií nedošlo k zraneniam účastníkov tejto nehody. Minister po prestúpení do náhradného vozidla pokračoval a aj dnes pokračuje vo svojom naplánovanom programe,“ informovala Kaplanová.

Nehodu šéfa rezortu životného prostredia potvrdila pre agentúru SITA aj nitrianska policajná hovorkyňa Renáta Čuháková. Podľa nej k nehode došlo o 17:25. K zrážke došlo pravdepodobne tak, že ministerské auto predbiehalo vozidlá pred sebou, pričom ho zachytila pred ním idúca Škoda Octavia, ktorá odbočovala doľava. Mercedes narazil do plotu a aj do bilboardu. „Pri nehode vznikla na mercedese škoda za 35 tisíc eur a na Škode Octavia za 4 tisíc eur,“ povedala a dodala, že príčiny nehody vyšetrujú nitrianski dopravní policajti.

SITA

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM