Webnoviny - Rôzne

V Nitre sa bude hovoriť o podnikaní na západnom Balkáne

Pre tých, čo uvažujú nad podnikaním v Srbsku. Macedónsku, Čiernej Hore alebo v Albánsku, je určená konferencia Perspektívy podnikania na západnom Balkáne.

Organizuje ju Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania 28. septembra v Nitre. Ako informoval agentúru SITA informačný pracovník agentúry Tigran Aleksanyan, cieľom konferencie je vytvoriť platformu na výmenu a prezentáciu skúseností a know-how s podnikaním na západnom Balkáne. Zúčastnia sa na nej odborníci z akademickej obce, zástupcovia ministerstiev, vládnych a mimovládnych organizácií, ako aj ďalší hostia zo Slovenska a zahraničia.

Malí a strední podnikatelia, ako aj široká verejnosť má možnosť získať komplexné a kvalitné informácie o problémoch a príležitostiach podnikania v tomto regióne. Hovoriť sa bude o ekonomických aspektoch podnikania na Balkáne, politicko-bezpečnostných otázkach a skúsenostiach z praxe, dodal Aleksanyan. Uzávierka prihlášok na konferenciu je už 20. septembra. Podrobnejšie informácie a prihlášky sú zverejnené na http://www.nadsme.skhttp://www.enterprise-europe-network.sk/events.php?…

Podujatie sa uskutoční v spolupráci s portálmi EurActiv.sk, DespiteBorders.com a Slovenskou spoločnosťou pre zahraničnú politiku. Je spolufinancované z prostriedkov SlovakAid v rámci projektu Globálne vzdelávanie podnikateľov.

SITA

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM