Správy

V Leviciach otvorili novú psychiatrickú ambulanciu: Pomáhať bude aj ľudom s depresiou

Nová ambulancia bude pomáhať ľuďom, ktorí bojujú s depresiou, úzkosťou, poruchami osobnosti a ďalšími psychiatrickými problémami. Určená je pre pacientov od 18 rokov.

Ilustračný obrázok k článku V Leviciach otvorili novú psychiatrickú ambulanciu: Pomáhať bude aj ľudom s depresiou
Zdroj: Branislav Becík

Levická nemocnica otvorila novú psychiatrickú ambulanciu. Ako informovala, poskytovať bude starostlivosť o duševné zdravie vrátane diagnostiky, liečby a terapeutickej podpory pre jednotlivcov.

Nová ambulancia bude pomáhať ľuďom, ktorí bojujú s depresiou, úzkosťou, poruchami osobnosti a ďalšími psychiatrickými problémami.

Prečítajte si tiež

„Dúfam, že bude veľkým prínosom pre pacientov z hľadiska dostupnosti ambulantnej psychiatrickej starostlivosti pre pacientov od 18 rokov. V ambulancii poskytujeme komplexný individuálny prístup k liečbe, riadime sa podľa štandardných postupov dôkazovej medicíny,“ uviedol lekár psychiatrickej ambulancie v levickej nemocnici Mykola Zholob.

Ako pripomenul, ambulanciu pacienti nájdu na piatom poschodí pavilónu A. „Otvorenie novej psychiatrickej ambulancie je dôležitým krokom v zabezpečovaní komplexnej starostlivosti o duševné zdravie. Odborníci sú tu pripravení pomôcť tým, ktorí bojujú s duševnými ťažkosťami, a podporiť ich na ceste k zlepšeniu alebo celkovému uzdraveniu,“ povedal riaditeľ nemocnice Ján Belanský.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Mohlo by vás zaujímať

Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM