Rastislav Búgel Kultúra

Užite si posledný mesiac v roku: Stand-up comedy a zaujímavé koncerty

Music a Café Nitra si pre priaznivcov kultúrnych zážitkov pripravila na záver roka naozaj bohatý program.

Ilustračný obrázok k článku Užite si posledný mesiac v roku: Stand-up comedy a zaujímavé koncerty
Foto: Rastislav Búgel

Milovníci humoru sa veru majú na čo tešiť. V piatok 5.decembra od 20:30 hodiny sa v Musice bude konať stand-up comedy show „Keci na placi“. Po zaplatení vstupného vo výške 7 eur si užijete vystúpenia zabávača Sama Trnku, nebudú chýbať ani Juraj „Šoko“ Tabaček, Tomáš Hudák a Dano Čistý.

Svoje pokračovanie má na 11. decembra na programe Divadelná kaviareň Evy Pavlíkovej. V decembrovej Divadelnej kaviarni bude hosťom známa herečka a speváčka Zuzana Mauréry. Všetko vypukne o 20:30 hodine. Cena vstupného je 5 eur.

Chýbať nebude ani vystúpenie populárnych kapiel. V piatok 12.decembra o 20:30 hodine vypukne BORRA Tour 2014 Ako chutí láska. Okrem nitrianskej skupiny Borra sa môžete tešiť aj na kapelu Ranná Nevoľnosť a Smola a Hrušky. Zabaviť sa môžete po zakúpení lístka v hodnote 4 eur.

V sobotu 13.decembra o 20:30 hodine je na programe ďalší koncert. Divákom sa predstaví Edo Klena and Klenoty. „Prešovská kapela, ktorá si u nás získala svoje publikum folk-rockom ako víno,“ informujú organizátori. Vstup na koncert je vo výške 4 eur.

V stredu 17.decembra o 20:30 hodine si pripravte 15 eur na vstupné. Pripravený je totiž veľkolepý koncert FRAGILE. „Bez použitia nástrojov, teda a cappella, interpretujeme známe rock- pop- jazzové hity svetových umelcov, akými sú napríklad Sting, Stevie Wonder, Norah Jones, Billy Joel, Tina Turner…“ informuje skupina Fragile.

Zaujímavé spojenie je naplánované aj na štvrtok 18.decembra o 20:30 hodine. V Music a Café Nitra vystúpi vokálne zoskupenie KatArs v spojení s malým sláčikovým orchestrom. Nevšedný zážitok si budeme môcť vychutnať za 2 eurá.

Kultúrny rok v Musice uzavrie Flaam pod jedličkou v piatok 19.decembra o 20:30 hodine. Za 6 eur si vychutnáme Lavagance a krst debutového albumu Fresh out of the bus a divadelné predstavenie Mačkaz.

Foto: ilustračné

Music a Café - december
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM