Úspešný štart futbalistov v II. lige: Nitra vyhrala pred domácim publikom!

Nitrianskym futbalistom sa podaril ukážkový štart v druhej lige. Domácemu publiku sa tak odvďačili za priazeň.

Ilustračný obrázok k článku Úspešný štart futbalistov v II. lige: Nitra vyhrala pred domácim publikom!

Nitrianski futbalisti sa v prvom kole Doxxbet ligy predstavili pred domácim publikom. Premiéra v druhej najvyššej súťaži bola úspešná.

Už v 12.minúte sa Nitra dostala do vedenia po góle Kráľa. Až do konca prvého polčasu už futbalisti pred domácim publikom prekvapenie nedopustili. Do šatní tak oba celky odchádzali za jedno gólového vedenia domáceho FC Nitra (1:0).

V druhom polčase mali opäť viac z hry domáci futbalisti. Víťazstvo domáceho celku spečatil v 80.minúte dobre hrajúci Paukner. Dubnica nad Váhom sa už k odpovedi nedostala a tak sa Nitra hneď v prvom kole tešila z víťazstva.

FC Nitra – MFK Dubnica nad Váhom 2:0 (1:0)