Rastislav Búgel Iné športy

Úspech na majstrovstvách sprevádzali slzy

Nitrianske fitnesky sa popasovali s medzinárodnou konkurenciou viac ako obstojne. Vybojované umiestnenia sú odmenou za celosezónnu drinu,

Súťaž Majstrovstvá sveta Srbsko Novi Sad bola fantastická. Už tradične sa vyznačuje vysoko kvalitnou konkurenciou zúčastnených súťažiacich. Majstrovstvá sveta sa konali v Novom Sade za krásneho slnečného počasia. Preteky prebiehali od skorého rána a končili pár minút pred pol desiatou večer. Záťaž na športovcov tak bola enormná. Deti podali neuveriteľné výkony. Slovensko tu reprezentovalo 10 dievčat. Z Nitry boli dve reprezentantky. Alžbetka Hulinová a Vanessa Lisziová boli skvele pripravené a predviedli sa v najlepšej forme v tomto roku.

Alžbeta Hulinová obsadila konečné 12. miesto v neskutočne silnej konkurencii, kde dominovali najmä pretekárky z Ruska a Maďarska. Vanessa Lisziová obsadila po náročnom celodennom boji plnom potu, sĺz a neznesiteľného tepla nádherné 4. miesto. Majstrovstvá sveta i napriek tropickým teplotám mali fantastickú atmosféru a organizáciu na vysokej úrovni. //„S výsledkami som spokojná. Po tejto veľmi náročnej sezóne nastáva pre dievčatá zaslúžený oddych, prázdniny a dovolenky,“ //zhodnotila trénerka GymGol Klub Nitra Lívia Maťušová.

fitnes_baby
6
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM