Nikoleta Kováčová Rôzne Správy

TRÓPY udreli! O kúpalisko je OBROVSKÝ záujem, otváracie hodiny NEZMENÍ

Slovensko sa potí v tropických teplotách. Počasie ľudí ťahá k vode. Inak tomu nie je ani v Nitre.

Ilustračný obrázok k článku TRÓPY udreli! O kúpalisko je OBROVSKÝ záujem, otváracie hodiny NEZMENÍ
5
Galéria

Kto môže, ide k vode. Tam sa totiž príjemnejšie prežijú aktuálne tropické horúčavy. V Nitre to teda ľudí ťahá na miestne letné kúpalisko.

Aj dnes, rovnako ako včera, už 15 minút pred 10. hodinou, kedy sa otvára, stálo pred pokladňami množstvo po osviežení bažiacich ľudí.

Detský bazén zatvorený

Starší, mladší, detské denné tábory, mamičky s najmenšími drobcami a to aj napriek tomu, že „detský bazén (so sloníkom) dnes z dôvodu výmeny vody zatvorený,“ hovorí 2 dni starý oznam na facebookovej stránke kúpaliska.

Záujem o nitrianske letné kúpalisko je v týchto dňoch enormný a verejnosť by ocenila prispôsobenie jeho otváracích aktuálnej situácii.

„Kúpalisko ide v štandardnom režime. Zatiaľ neuvažujeme o posunutí otváracích hodín. Mesto ani v minulosti nikdy nepristúpilo k takýmto zmenám otváracích hodín,“ reagovala na našu otázku Lenka Mareková, vedúca Odboru komunikácie a propagácie Mestského úradu v Nitre.

Lepšia informovanosť

Dozvedeli sme sa však, že v pondelok kúpalisko k zmene predsa len pristúpilo – namiesto o 12:00 hod. otvorilo o 10:00 hod., tak ako v ostatné dni.

Informácia, ktorá by mnohých potešila, sa však na Facebooku kúpaliska neobjavila. Údajne bola vyhlásená v nedeľu v rozhlase na kúpalisku.

Prečítajte si tiež:

Nitrianske kúpalisko počas horúceho týždňa
5
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM