Rôzne

Trendy v pánskych plavkách: Zaujmú akčných mužov aj milovníkov klasiky, FOTO

Napriek tomu, že to na leto ešte nevyzerá, už čoskoro budú mnohí z nás relaxovať pri vode. Pozrite si najhorúcejšie plavkové trendy pre mužov.

Ilustračný obrázok k článku Trendy v pánskych plavkách: Zaujmú akčných mužov aj milovníkov klasiky, FOTO
5
Galéria

Neviete, aké plavky si obliecť počas tohto leta? Pozrite si horúce plavkové trendy, a to hneď na niekoľko spôsobov.

1) Pre akčného muža

Vzhľad inšpirovaný armádou bol jedným z najrozšírenejších trendov posledných desaťročí a stane sa aj súčasťou pláží a kúpalísk. „Ak máte štíhle nohy, potom sú tieto šortky skvelou voľbou,“ hovorí osobná štylistka Sarah Gilfillan pre portál Fashionbeans.com.

„Pridajú nohám potrebnú plnosť, no uistite sa, že nie sú plavky príliš široké. Vyberajte radšej užšie strihy,“ doplnila štylistka. V tomto prípade je dôležitá dĺžka, siahnite po strihu do polovice stehien. Ako takýto model vyzerá? Nájdete v priloženej galérii.

2) Elegancia pri vode

Milujete eleganciu? Doprajte si ju aj na pláži a oblečte si kúsok inšpirovaný námorníctvom. „Biele prúžkované šortky sú jedným z najväčších plavkových trendov tejto sezóny pre pánov,“ hovorí štylistka Holly Blake.

Top budú najmä plavky s výraznými zvislými pruhmi. Toto leto si k nim oblečte tričko podobnej farby, nazujte žabky či espadrilky a smelo vyrazte k vode.

Ďalšie top plavky tejto sezóny nájdete na druhej strane!

Mohlo by vás zaujímať:

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM