Valovičová Zuzana Rôzne

Tlieskame ďalej!

Ruka v ruke s Nitrou, kampaň Nitrianskej komunitnej nadácie na podporu výstavby nového parku pod Borinou na sídlisku Klokočina, pokračuje až do konca decembra tohto roka.

Naďalej si môžete zakúpiť symbol kampane – tlieskajúce ručičky len za 2 eurá a prispieť tak k skrášleniu nášho životného prostredia. Nová oddychová zóna pod Borinou bude slúžiť Nitranom na aktívny a pasívny oddych. Kampaň prebieha od 29. apríla. Do konca roka bude zrealizovaná úprava plochy, vysadenie trávnika, stromov, vymedzenie chodníkov, verejné osvetlenie a detské ihrisko. Mesto Nitra, ktoré spolupracuje s Nitrianskou komunitnou nadáciou, potvrdilo, že tento rok bude začiatkom výstavby novej oázy oddychu pre Nitranov.

Tlieskajúce ručičky si môžete zakúpiť na obvyklých predajných miestach – NISYS, Nitrianska komunitná nadácia, Sídlo informačného internetového portálu mojaNitra.sk a schránkového časopisu Spravodaj. Okrem toho sa budú predávať aj na rôznych podujatiach až do decembra. Včera mali priaznivci Riša Mullera možnosť zakúpiť si ich priamo spred Mestskej haly Klokočina. Dobrovoľníci Nitrianskej komunitnej nadácie budú ponúkať symbol kampane Ruka v ruke s Nitrou aj na ďalších podujatiach počas novembra a decembra.

Foto: Nitrianska komunitná nadácia

NKN - Ruka v ruke s Nitrou
5
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM