Rastislav Búgel Futbal Futbal

Súboj ako remeň: Rezerva FC Nitra a ČFK si zmerali sily

V IV.lige juhovýchod boli diváci svedkami zaujímavého merania síl. Vo vzájomnom meraní síl sa totiž stretli dva nitrianske futbalové kluby.

Ilustračný obrázok k článku Súboj ako remeň: Rezerva FC Nitra a ČFK si zmerali sily

V 20.kole IV.ligy JV sa na trávniku ČFK Klokočina predstavila rezerva Nitry – FC Nitra B. Dva nitrianske celky si zmerali sily pred približne 150-členným publikom.

Viac z hry mali od úvodu hráči nitrianskeho béčka, ktorí sa so železnou pravidelnosťou ocitali v obrannom pásme domáceho celku. Ďalekonosnou strelou, ktorá preletela ponad brankára FC však posielal ČFK do vedenia Marek Száraz v 30.minúte.

Do zmeny strán už gól neprišiel a tak sa oba celky rozišli do šatní za stavu 1:0 pre ČFK Klokočina. V druhom polčase sa o zmierlivú remízu napokon postaral Andrej Hnilica, ktorý pokutovým kopom vyrovnával (1:1).

ČFK Klokočina – FC Nitra B 1:1 (1:0)