Tlačové správy

Spoločnosť UNIQA GSC oslavuje 25. výročie a prijíma nových šikovných ľudí

Sme Najzamestnávateľ 2020, ktorý už 25 rokov hovorí jazykom stability, napredovania, flexibility, zodpovednosti a tímovosti.

Ilustračný obrázok k článku Spoločnosť UNIQA GSC oslavuje 25. výročie a prijíma nových šikovných ľudí
Zdroj: UNIQA GSC

UNIQA GSC: Stabilná spoločnosť s dlhou históriou

Spoločnosť UNIQA GSC začala písať svoju históriu už v roku 1991, kedy vznikla v Nitre poisťovňa Otčina. S príchodom zahraničných investorov a nových ambicióznych plánov sa v roku 1996 presťahovalo ústredie poisťovne z Nitry do Bratislavy, pričom časť pracovníkov sa odčlenila a vytvorila novú spoločnosť pod názvom InsData, ktorá sa v tom čase sústredila najmä na IT a softvérové riešenia.

V roku 2006 vznikol v Bratislave úsek CBS (Cross-Border Service), ktorý sa primárne orientuje na administratívne činnosti. O rok neskôr sa všetky úseky spoločnosti InsData spojili a presťahovali na súčasnú adresu v Nitre. Vďaka UNIQÁtnemu tímu šikovných ľudí, ktorí sa neboja nových výziev a sú odhodlaní neustále napredovať, sa spoločnosti podarilo dosiahnuť rýchly a citeľný progres. Postupný rast so sebou priniesol nielen dôležité projekty, ale aj nové, atraktívne priestory.

Moderné budovy spoločnosti UNIQA GSC
5
Galéria
Zdroj: UNIQA GSC

InsData sa mení na UNIQA GSC

Významným míľnikom spoločnosti bol aj rok 2017, kedy prešla InsData výrazným rebrandingom a začala tak novú epochu pod silnou značkou materskej spoločnosti. Spoločnosť pokračuje pod novým obchodným názvom UNIQA Group Service Slovakia, spol. s r.o. (ďalej len UNIQA GSC) a už v septembri 2017 eviduje viac ako 500 zamestnancov.

O dva roky neskôr dokonca prekračuje hranice regiónu smerom na východ, kde sa v Prešove otvára nová pobočka úseku CBS.

Napreduj s nami v UNIQA GSC

V súčasnosti tvorí tím UNIQA GSC viac než 650 zamestnancov s perspektívou ďalšieho rastu: „V UNIQA GSC dlhodobo dosahujeme kvalitné výsledky, ktoré oceňujú naši zákazníci v materskej spoločnosti, ako aj v sesterských spoločnostiach koncernu UNIQA. Získavame tak cennú dôveru do budúcnosti, ktorá je základom nášho ďalšieho rozvoja a rastu. Neustále rozširujeme naše pracovné tímy a aktuálne obsadzujeme viaceré pracovné pozície na rôznych oddeleniach,” povedal Tibor Zalabai, konateľ spoločnosti.

Cieľom UNIQA GSC je osloviť potenciálnych, talentovaných, jazykovo vybavených a odborne zdatných kandidátov. Dosiahnuť tento cieľ chce spoločnosť aj s pomocou atraktívnych náborových kampaní.

Nosnou myšlienkou kampaní je upriamiť pozornosť verejnosti na to, čo si zamestnanci UNIQA GSC na svojej práci najviac cenia: „Mnohí kolegovia oceňujú najmä flexibilitu pracovného času, ktorá im v dnešnej uponáhľanej dobe umožňuje skĺbiť pracovný aj súkromný život. Môžu sa tak venovať nielen práci, ale aj svojej rodine či obľúbeným koníčkom. Ďalšou zamestnancami oceňovanou hodnotou je tímovosť, odzrkadlená v pripravenosti byť nápomocný, neváhať podeliť sa o svoje skúsenosti s pracovne mladšími kolegami a vzájomnej motivácii a inšpirácii,” povedala Jana Kosdiová, vedúca Human Resources.

UNIQA GSC prijíma nových ľudí
2
Galéria
Zdroj: UNIQA GSC

UNIQA GSC je Najzamestnávateľ

O tom, že je spoločnosť vnímaná ako stabilný, zodpovedný a férový zamestnávateľ, svedčí aj titul Najzamestnávateľ 2020 v odvetví Centier zdieľaných služieb. UNIQA GSC ho získala v prestížnej ankete, ktorú každoročne organizuje portál profesia.sk, a potvrdila tak kvalitu pracovných podmienok, ktorú svojim zamestnancom poskytuje už 25 rokov.

Zisti, aké je to pracovať pre Najzamestnávateľa, pozri si naše voľné pozície a zaži pocit stabilného pracovného zázemia v UNIQA GSC.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: UNIQA GSC
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM