Šport Iné športy

Slovenský chodec Matej Tóth vybojoval v chôdzi mužov na 50 km na ME v atletike v Berlíne krásne umiestnenie. Domov si odnáša medailu.

Ilustračný obrázok k článku Senzačný Tóth: Nitriansky rodák vybojoval na majstrovstvách Európy striebro, FOTO
15

Slovenský chodec Matej Tóth skončil na 24. ME v Berlíne na 50 km trati strieborný. Zlato vybojoval Ukrajinec Marjan Zakalnyckyj. Na medzičasoch bol Tóth neustále prvý až do 30. km, potom klesol až na štvrté miesto, no v závere sa obdivuhodne posunul na druhé.

Správu pre vás budeme priebežne aktualizovať!

Pozrite si v priloženej fotogalérii zábery Mateja Tótha z pretekov v chôdzi mužov na 50 km na ME v atletike v Berlíne!

V OBRAZOCH: Tóth počas pretekov v chôdzi mužov na 50 km na ME v atletike