Rytieri nadelili jedenásť gólov: Hokejbalisti úspešní aj v treťom zápolení

Nitrianski Rytieri sa v treťom zápase Svetového pohára v hokejbale predstavili proti tímu London Crusaders. Nitrania jednoznačne potvrdili rolu favorita.

Ilustračný obrázok k článku Rytieri nadelili jedenásť gólov: Hokejbalisti úspešní aj v treťom zápolení

Po dvoch víťazných zápasoch mala Nitra postup zo základnej skupiny Svetového pohára zabezpečený. V stretnutí s London Crusaders však Rytieri nenechali nič na náhodu.

V zápase boli jasným favoritom a tak to vyzeralo aj na ihrisku. Zaplnená hala bola svedkom skvelej nitrianskej hry. Už v prvej 15-minútovke Nitra rozhodla o svojom hladkom víťazstve, keď viedla presvedčivo 8:0.

Hladký priebeh pokračoval aj v druhom polčase. Nitrania pridali ešte tri góly a potvrdili rolu favorita. Zaujímavosťou zápasu boli fínski fanúšikovia, ktorí si šampionát užívajú. V priebehu stretnutia prišli do hľadiska a začali spolu s nitrianskymi priaznivcami povzbudzovať domácich Rytierov.

HBK Nitrianskí Rytieri Nitra – London Crusaders 11:0 (8:0)

SVETOVÝ POHÁR: Nitra - London Crusaders