Tlačové správy

Pridajte sa ku stovkám podnikateľov a oslávte Deň súkromného podnikania aj tento rok

Viac ako 1000 prihlásených podnikateľov a ďalší rýchlo pribúdajú. Taká je aktuálna bilancia registrovaných do Dňa súkromného podnikania, ktorý sa uskutoční 8. októbra 2019.

Ilustračný obrázok k článku Pridajte sa ku stovkám podnikateľov a oslávte Deň súkromného podnikania aj tento rok
Zdroj: METRO

Spoločnosť METRO tak prostredníctvom tejto celoslovenskej iniciatívy každý rok prináša zákazníkom unikátne prekvapenia a podnikateľom nových klientov.

„Deň súkromného podnikania sa koná už štvrtýkrát, jeho cieľom je osláviť podnikanie a motivovať podnikateľov do ďalšej práce. Zapojiť sa do neho môžu nielen zákazníci METRO, ale všetci podnikatelia bez ohľadu na miesto a odvetvie, v ktorom podnikajú,“ vysvetľuje riaditeľ predajne METRO v Ivanke pri Dunaji, Igor Losman.

Stačí, ak si na 8. októbra pripravia špeciálnu ponuku pre svojich zákazníkov, napríklad zľavu, darček či službu navyše a do tohto termínu sa prihlásia na www.denpodnikania.sk. Prevádzka aj s ponukou sa** zobrazí na prehľadnej mape, vďaka čomu sa o nej dozvedia aj zákazníci z celého Slovenska**. Okrem toho, METRO podporuje Deň súkromného podnikania aj reklamou v médiách, či na sociálnych sieťach.

Medzi už uverejnenými ponukami sú rôzne zľavy – výmena oleja za zvýhodnenú cenu, zľava za zameranie kuchynskej linky či špeciálny kebab s desaťpercentnou zľavou.

Ďalší obdarujú zákazníkov darčekom – k pobytu v hoteli im dajú raňajky do postele, k obedu im ponúknu osviežujúcu limonádu zdarma, alebo im v kaviarni dajú možnosť posedieť si s generálom Štefánikom. Podnikatelia sa môžu rozhodnúť sami, čo pripravia, originálnejšie nápady pritiahnu viac ľudí.

Svojich zákazníkov si veľmi váži aj Peter Polák Z Dolnej Krupej, a preto sa chce aj tento rok zapojiť do Dňa súkromného podnikania. Pre dobrú odozvu na svoju akciu na šampanské, sa rozhodol ponuku zopakovať. „Mal som v obchode šampanské za dobrú cenu a ľudia sa naň stále pýtajú. Pre veľký úspech ho chcem svojim zákazníkom dopriať aj tento rok,“ dodáva.

Zdroj: YouTube.com

Partnermi Dňa súkromného podnikania sú Slovak Business Agency (SBA), Združenie podnikateľov Slovenska (ZPS) a Združenie mladých podnikateľov Slovenska (ZMPS).

Všetkým záleží na tom, aby práca malých a stredných podnikateľov bola čo najviac ocenená a podporovaná. „Na podporu tohtoročného Dňa súkromného podnikania sa nám vďaka spolupráci podnikateľských združení so spoločnosťou METRO a SBA podarilo pripraviť viacero vzdelávacích podujatí po celom Slovensku, ktoré aj tento rok vyvrcholia Podnikateľskou fiestou už 26. septembra v Bratislave,“ avizuje Ján Solík zo Združenia mladých podnikateľov Slovenska.

Podnikatelia tak vďaka Dňu súkromného podnikania budú mať možnosť nielen získať nových zákazníkov, ale tiež načerpať inšpiráciu a nové poznatky z oblastí inovácií v podnikaní. Hlavnými témami budú novinky, ktoré prinieslo zavedenie e-kasy v oblasti bezhotovostného platenia a s tým spojené riziká, či ako zmeniť podnikanie na viac ekologické, získať konkurenčnú výhodu a ušetriť. Podujatie bude moderovať Michael Szatmary.

Práve Michael Szatmary je aj súčasťou tohtoročnej kampane na podporu osláv Dňa súkromného podnikania. Navštívil vybraných podnikateľov v ich prevádzkach a vyskúšal si, čo všetko prináša ich každodenná práca. Videá zachytávajúce jeho zážitky nájdete na Youtube kanáli METRO SR. METRO aj preto verí, že tohtoročný Deň súkromného podnikania zaujme čo najviac ľudí, ktorí spolu oslávia súkromné podnikanie.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: METRO
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM