Nikoleta Kováčová Rôzne

Prichádzajú HORÚČAVY! Margita-Ilona v LEVICIACH ponúka 4 BAZÉNY, FOTO

Schladenie. To budeme hľadať v najbližších dňoch. Na Slovensko mieri vlna extrémnych horúčav. Letné kúpalisko Margita-Ilona dnes otvára svoje brány.

Ilustračný obrázok k článku Prichádzajú HORÚČAVY! Margita-Ilona v LEVICIACH ponúka 4 BAZÉNY, FOTO
10
Galéria

Na dnešný utorok (18. 6. 2024) si na letnom kúpalisku Margita-Ilona naplánovali štart letnej sezóny. A veru počasie im hrá do karát. Práve dnes k nám prídu extrémne horúčavy a teploty sa vyšplhajú na 30°C. Schladenie bude teda viac ako vhodné.

Plavecký aj rekreačný

Na letnom kúpalisku Margita-Ilona majú návštevníci k dispozícii 4 bazény – Adam, Tereza, Eva a Ilona. Ponúkajú vyžitie pre plavcov aj najmenšie deti do 6 rokov.

Všetky bazény sa plnia termálnou vodou s teplotou 25°C a s obsahom minerálnych solí okolo 1 020 mg/l.

V rekreačnom bazéne sa nachádza vodný hríb a 10 metrov dlhý vodný sklz. Bazén má vytvorený tzv. plážový vstup, kde hĺbka vody začína od 0 cm a pozvoľna sa zvažuje. Tento priestor je ideálny na opaľovanie a slnenie.

V bazéne pre deti do 6 rokov sa nachádza malý vodný hríb a šmykľavka. Tiež je naplnený termálnou vodou, ktorá sa ešte dohrieva solárnymi kolektormi. Rodičia môžu na deti dohliadať z vodou obmývaného plážového vstupu do bazéna. Staršie deti iste radi vyskúšajú aj 71 metrov dlhý tobogan.

Dnes to vypukne

Kúpalisko Margita-Ilona začína letnú sezónu práve dnes 18. júna 2024 o 9. hodine. Ako píše na svojej facebookovej stránke: „V prevádzke budú všetky bazény.“. Kto si chce relax užívať dlhšie, môže využiť aj možnosť ubytovania v bungalovoch, chatkách, apartmánoch či autokempingu. Detailný cenník služieb je zverejnený na webe kúpaliska.

Prečítajte si tiež:

Kúpalisko Margita-Ilona v Leviciach
10
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM