Rastislav Búgel
Správy
Prezidentské voľby sa blížia: Pozrite si rozpis volebných okrskov v Nitre
V sobotu 15. marca sa budú konať voľby prezidenta Slovenskej republiky. Mesto Nitra určilo volebné okrsky a volebné miestnosti, v ktorých sa bude voliť. Pozrite si rozpis ulíc jednotlivých volebných okrskov.
volebný okrsok | volebná miestnosť | ulice volebného okrsku |
č.1 | Základná škola s MŠ Novozámocká | Biovetská, Bita, Cirmánska, K rieke, Látečkovej, Liesková, Medzi vodami, Na Priehon, Nezábudková, Novozámocká (67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 93A, 95, 97, 99, 101, 103, 104, 104A, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123A, 124,125, 126, 127, 128, 129, 130, 131), Pri mlyne, Síkarská |
č.2 | Základná škola s MŠ Novozámocká | Dvorčanská, Holotka, Jabloňová, Knappova, Novozámocká (133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141A, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155A, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 185A, 185B, 186, 188, 189, 190, 192, 194, 196, 200, 201, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 222A, 224, 224A, 228, 233, 252, 254, 256, 416), Pri dríku, Pri zungove, Roľnícka, Záborského |
č.3 | Jednota dôchodcov Slovnesko /areál MŠ Staromlynská | Bočná, Borovicová, Brigádnická, Jarná, Krškanská, Letná, Mäsiarska, Na hlinách, Na Katruši, Novozámocká (7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44A, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 58A, 59, 60, 60A, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67A, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98A, 100, 102, 187, 191, 193, 195, 226, 242, 244, 361, 365, 420), Orechov dvor, Pod Katrušou , Pod Tobolou, Priemyselná, Rakytová, Staromlynská, Široká, Športová, Zelená, Zimná, Zlievarenská |
č.4 | Základná škola Krčméryho | 8. mája, Borová, Jarmočná, Krčméryho, Novozámocká (2, 2A, 2B, 3, 3A, 3B, 4A, 4B, 5, 6, 8, 199, 230, 232, 310), P. Benického, Pivovarská, Pod borinou, Rázusová, Súľovská, Ulica Ľuda Ondrejova |
č.5 | Základná škola Krčméryho | Banská, Kalvária, Kalvárska, Misionárska, Nálepkova, Pútnická, Stračia, Wilsonovo nábrežie (134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176,178, 180, 182, 182A, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 214), Záhradná |
č.6 | CVČ Domino | Česko-slovenskej armády, Chalupkova, Jánošíkova, Kalinčiakova, Kukučínova, Moyzesova, Palackého, Richtára Peregrina, Smetanova, Spojovacia, Šafárikova, Štefánikova trieda (60, 61, 63, 67, 69), Štúrova (1, 3), Wilsonovo nábrežie (92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128) |
č.7 | CVČ Domino | Hodžova, Jaskyňová, Kasalova, Kluchova, Kraskova, Mariánska dolina, Riečna, Robotnícka, Špitálska |
č.8 | Stredná odborná škola, Cintorínska 4 | Bernolákova, Cintorínska, Hollého, Krátka, Námestie Kráľovnej pokoja, Osvaldova, Štúrova (9, 11, 13, 15, 17, 17A, 17B, 17C, 19, 21, 21A, 21B, 23, 25, 27, 29, 31, 33) |
č.9 | Stredná odborná škola, Cintorínska 4 | 7. pešieho pluku, Coboriho, Damborského, Družstevná, Staničná, Štefánikova trieda (50, 52, 54, 56, 58, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 88, Strana: 4 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126,128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152) |
č.10 | Stredná odborná škola, Cintorínska 4 | Braneckého, Fabrická, Kollárova, Mudroňova, Pri Červenom kríži, Svetlá, Štefánikova, trieda59A, Štrková, Štúrova (35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51A, 53, 55, 57, 57A, 57C, 59, 61, 63, 63A, 65, 67, 69, 69A, 71, 71A, 144, 153, 155, 157, 159, 161) |
č.11 | Základná škola Tulipánová | Bratislavská (5, 5A, 5B, 7, 9, 9A, 9B, 10, 11, 13, 15, 15A, 17, 17A, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25), Bulharská, Rybárska, Stavbárska, Štúrova (12, 14, 16, 16A, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 60, 62, 64, 66), Vodná |
č.12 | Základná škola Tulipánová | Janka, Kráľa, Koceľova, Nová, Piesková, Priehradná, Tulipánová, Vikárska |
č.13 | Gymnázium, Párovská 1 | Cyrilometodské námestie, Ďurková, Farská (16, 16A, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27A, 28, 29, 30, 31, 32, 32A, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46A, 48, 50, 52), Hviezdna, Jozefa Vuruma, Mariánska, Na Vŕšku, Palánok, Piaristická , Schurmannova (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10) |
č.14 | Gymnázium, Párovská 1 | Párovská, Schurmannova (11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33) |
č.15 | Základná škola kniežaťa Pribinu | Farská ( 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 12A, 14, 15), Horný Palánok, Hradná, Jesenského, Kráľovská cesta, Malá, Mostná, Na Predmostí, Nábrežie za hydrocentrálou, Námestie Jána Pavla II., Napervillská, Parkové nábrežie, Podzámska, Pribinovo námestie, Samova, Sihoť, Východná, Za Ferenitkou, Župné námestie |
č.16 | Základná škola kniežaťa Pribinu | Andreja Šulgana B. Nemcovej Fraňa Mojtu Hodálova Kmeťkova Kupecká Kúpeľná Mlynská Palárikova Pri synagóge Radlinského Sládkovičova Svätoplukovo námestie Štefánikova trieda ( 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59 ), Štúrova (2, 4, 6 Strana: 6), Wilsonovo nábrežie (2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 212) |
č.17 | Základná škola Cabajská, | Bottova, Čulenova, Hanulova, Inovecká, Kavcova, Košická, Slnečná, Švecova, Tajovského, Urbánkova, Železničiarska |
č.18 | Základná škola Cabajská, | Čermánske námestie, Červenova, Dolnočermánska (1, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49B, 51, 51A, 51B, 51C, 53, 55, 57,59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 91, 93, 95, 99, 101, 103), Elektrárenská, Hattalova, Hlboká (2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44), Jána Galbavého Južná, Michala Lukniša, Šípková, Ulica Hany Zelinovej |
č.19 | Základná škola Cabajská, | Hlboká (1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91) |
č.20 | Základná škola Cabajská, | Bajzova, Bártfayho, Cabajská, H. Meličkovej, Jakuba Haška, Ku Skládke, Mojmírova, Mudrochova, Murgašova, Podjavorinskej (Strana: 7),Poničanova, Potravinárska, Stodolova, Šumavská, Šuranská, Tehelná |
č.21 | Dom Matice Slovenskej | Cabanova ,Dolnočermánska (67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89), Golianova (1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34A, 36, 38, 40, 42, 73, 77, 79, 81, 81A, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 151A), Hornočermánska, Hozova, Hurbanova, Jána Mrvu, Jasná, Kostolná, Kováčikova, Ľudovíta, Čuláka, M. S. Trnavského, Priechodná, Strieborná, Veľký Cer |
č.22 | Základná škola Škultétyho | Škultétyho (1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20) |
č.23 | Základná škola Škultétyho | Škultétyho (22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54) |
č.24 | Základná škola Škultétyho | Golianova (44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70), Nedbalova |
č.25 | Základná škola Škultétyho | Baničova, Dolnočermánska (70, 105, 109, 111), Matičná ulica |
č.26 | Základná škola Škultétyho | Novomeského (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19) |
č.27 | Základná škola Škultétyho | Novomeského (21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79) |
č.28 | Základná škola sv. Marka | Petzwalova (1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36) |
č.29 | Základná škola sv. Marka | Bystrá, Edisonova, ulica Horská, Jedlíkova, Kmeťova (15A, 17, 19, 23, 29, 31), Krištáľová ,Petzwalova (38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60), Pokojná, Pramenistá, Priezračná, Rybničná, Studničná, Ulica Mons. Vagnera, Ulica Wolfganga Kempelena |
č.30 | Základná škola Benkova | Borodáčova, Hviezdoslavova trieda, Jurkovičova (8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28), Ulica Pavla Straussa |
č.31 | Základná škola Benkova | Jurkovičova (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33) |
č.32 | Základná škola Benkova | Benkova |
č.33 | Základná škola Benkova | Alexyho (2, 4, 6, 8, 10), Bazovského (1, 2, 3, 4, 6, 8, 10), Mikovíniho |
č.34 | Základná škola Benkova | Alexyho (12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 ), Bazovského (12, 14, 16, 18, 20, 22 ), Hornostavská (1, 2, 4, 4A, 4B, 6, 14, 16, 18 ), Nitrianska, Partizánska (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 24A, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 68), Pezinská, Piešťanská (1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 31A, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55), Popradská (1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19), Pražská, Žilinská |
č.35 | Materská škola Čajkovského | Čajkovského (1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20) |
č.36 | Materská škola Čajkovského | Čajkovského (21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46) |
č.37 | Základná škola Beethovenova | A. F. Langa, Bellova, Furmanská (13, 33, 33A), Griesbachova, Ivana Braunera, Jazmínová, Na lúkach, Na stráni, Partizánska (57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79), Pažitná, Pod briežkom, Pod kaplnkou, Podbeľová, Púpavová, Šalviová, Šúdolská |
č.38 | Základná škola Beethovenova | Bizetova |
|
č.39 | Základná škola Beethovenova | Beethovenova, Partizánska (81, 83, 85, 87, 89, 91, 93) |
č.40 | Základná škola Beethovenova | Zvolenská |
č.41 | Základná škola Beethovenova | Dunajská, Hornostavská ( 3, 8, 10, 12), Piešťanská (28, 30, 32, 34, 36, 38, 50, 52), Prešovská |
č.42 | Základná škola Beethovenova | Partizánska (64, 66), Považská |
č.43 | Základná škola Na Hôrke | Jarabinová, Murániho, Popradská (10), Tokajská |
č.44 | Základná škola Na Hôrke | Antona Točíka , Kmeťova (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18), Na Hôrke (1, 2, 3, 4, 5), Rýnska,Viničky |
č.45 | Základná škola Na Hôrke | Na Hôrke (6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30A, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44) |
č.46 | Kultúrny dom – Párovské Háje | Agátová ulica, Čakanková, Čečinová, Diaľničná, Hájnická (Strana: 11), Hydinárska, Jarocká, Jurský dvor, Klokočinská, Lány, Lukov dvor, Lukovská, Olivová, Pri lese, Stromová, Ulička, Veterná, Za kaštieľom |
č.47 | TJ Stavbár – Kynek | Bazová, Drieňová, Furmanská (71, 97, 99), Hájska, Jelšová, Kynecká, Lehotská ulica, Na Dolinu, Nad potokom, Nová osada, Ovocinárska, Pod brezami, Pod Dubinou, Pod hájom, Pod Hrabinou, Pod Orešinou, Pod trnkami, Potočná, Pri kaštieli, Pri lipe, Rulandská, Štúrova 165, Trnavská, Vlašská |
č.48 | Kultúrny dom – Mlynárce | Bolečkova, Bratislavská (1, 2, 3, 3A, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 19, 27), Dolné Hony (21, 23, 25, 27, 29 Strana: 12), Dubíkova, Fraňa Kráľa, Hlohovecká, Chotárna, Kamenecká, Kmeťova 120, Krompašská, Na Pasienkoch, Poľná, Rastislavova, Remeselnícka, Štúrova (68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 140B, 141, 142, 143, 146, 147, 148, 149, 151), Telgártska |
č.49 | Základná škola Ščasného | Ambrova, Atlasova, Belopotockého, Dobrotka, Dolné Hony (1, 2, 6, 7, 8, 9, 11, 13), Hamuljakova, Holubyho, Horeckého, Horná, Jána Zelenáka, Kanálová, Kochova, Kultúrna, Lidická, Lukáčova, Lužianska, Mrázova, Na gruntoch, Pekná, Pod kostolíkom, Pod Plieškou, Pri Dobrotke, Pri Jelšine, Pri Perinovej studni, Pri škole, Rozmarínová, Severná Strana: 13, Smreková, Ščasného, Šulekova, Švabinského, Topoľčianska (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23A, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 37A, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65B, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75A, 75B, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 108A, 110, 110A, 112, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 136, 138, 140), Vŕbová, Zoborská |
č.50 | Inšpektorát práce Nitra, Jelenecká 49 | Bartókova, Buková, Jelenecká, Kodályova, Krivánska, Kyjevská, Metodova, Moskovská, Radová, Tatarkova, Tolstého, Vansovej, Žibrická |
č.51 | Základná škola kráľa Svätopluka | Drozdí chodník, Gaštanová, Jahodová, Kamenná, Malá kamenná, Malinová, Martinská dolina, Panská dolina, Rosinského |
č.52 | Základná škola kráľa Svätopluka | Bažantia, Brestová, Burgundská, Dobšinského, Dolnozoborská, Dražovská, Hospodárska, Chatárska, Morušová Strana: 1, Nécseyho, Orechová, Platanová, Pod Zlatým brehom, Podhorská, Ružová, Slávičie chodníky, Studená, Svätoplukova, Svätourbanská, Tabaková, Veltlínska, Vendelínska, Viničná, Záhradkárska |
č.53 | Základná škola kráľa Svätopluka | Dubová, Havrania, Hlohová, Hornozoborská, Hraničná, Jaseňová, Jastrabia, Komenského, Malá podhájska, Orlia, Oskorušová, Podhájska, Poľovnícka, Ratkošova, Rekreačná , Ríbezľová, Sirôtková, Skautská, Snežienková, Sojčia ,Sokolia ulica, Tichá, Tŕnistá, Turistická, Višňová, Vrania, Vyhliadková, Vysoká, Zvončeková |
č.54 | Základná škola kráľa Svätopluka | Broskyňová, Černicová, Hroznová, Chmeľová dolina, Jánskeho, Jazerná, Kláštorská, Kľúčovského, Malá strmá, Mandľová, Orgovánová, Pri jazierku, Silvánska, Strmá, Urbancova, Úzka, Vinohradnícka |
č.55 | Základná škola kráľa Svätopluka | Astrová, Azalková, Bojnická, Dolnohorská, Fialková, Gladiolová, Hornohorská, Klinčeková ,Ľaliová, Levanduľová, Margarétková, Muškátová, Nad baňou, Narcisová, Nevädzová, Oravská, Pivonková, Pod lesom, Pod Lupkou, Poniklecová, Prvosienková, Rovná, Sv. Beňadika, Šafranová, Topoľčianska 2A, Veterinárska |
č.56 | Kultúrny dom Janíkovce, | A. Ďateľa, A. Žarnova, Dlhá (91, 91A, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106A, 107, 108, 109, 111, 113, 117, 117A, 119, 119A, 119B, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 129, 129A, 129B, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 147A, 147B, 149, 151, 153, 153A, 155, 155A, 155F, 157, 159, 161, 163, 163A, 163B, 165, 167, 167A, 167B, 169, 171, 171A, 173, 175, 177, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 215, 217, 219, 220, 222), Dolná, Dr. J. Budayho, Dvorská, Golianovská, Hanácka, Hlavná, Hríbová, J. C. Hronského, Jána Mila, Janka Silana, Kopanická, Kríková, Krížna, Kúria, Letecká, Matušincova, Michala Verešíka, Okružná, Pri Dolci, Rabčekova, Royova, Slamkova, Sv. Bystríka, Sv. Klimenta, Willermova |
č.57 | Spojená škola, Slančíkovej 2 | Trieda Andreja Hlinku (1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49) |
č.58 | Spojená škola, Slančíkovej 2 | Akademická, Botanická, Lomnická, Nábrežie mládeže |
č.59 | Spojená škola, Slančíkovej 2 | Ľudovíta, Okánika, Slančíkovej, Trieda Andreja Hlinku (51, 53, 55, 57) |
č.60 | Základná škola Topoľová | Dlhá (2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26), Javorová, Kozmonautov, Topoľová ,Trieda Andreja Hlinku (36, 38), Výstavná (35, 37, 39, 41) |
č.61 | Základná škola Topoľová | Brezová, Lipová, Trieda Andreja Hlinku (2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34) |
č.62 | Základná škola Topoľová | Lesná, Lúčna, Výstavná (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33) |
č.63 | Základná škola Fatranská | Bajkalská, Karpatská, Sitnianska |
č.64 | Základná škola Fatranská | Ďumbierska (1, 2, 2A, 3, 5, 7, 9, 11), Kremnická, Štiavnická |
č.65 | Základná škola Fatranská | Fatranská, Tríbečská, Vihorlatská |
č.66 | Základná škola Fatranská | Dlhá (28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 89, 89A, 89B, 89C, 89D, 89E, 90, 92, 94, 96, 110, 118), Gemerská, Hontianska, Liptovská, Spišská, Tekovská, Turčianska ulica |
č.67 | Základná škola Fatranská | Ďumbierska (13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57), Ždiarska |
č.68 | Stredná odborná škola, Levická 40 | Biringerova, Clementisova, Doležalova, Chrenovská, Kasárenská, Kvetná, Majakovského, Malíkova, Pri cvičisku, Šípová, Vašinova, Za Humnami (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42), Zlatomoravecká |
č.69 | Stredná odborná škola, Levická 40 | Beniakova, Biela, Bohúňova, Čavojského, Dlhá (43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 93, 179), Fándlyho, Gazdovská, Gergelyiho ulica, Gerhardtova ulica ,Gorazdova, Hečkova, Jevjákova ulica, Korčekova, Levická, Maginova, Massányiho ulica, Mikova Ves, Plynárenská, Pod Novosadmi, Pod vinohradmi, Račia ulica, Sadová, Selenec, Tormošská ulica Strana: 19, Ulica Rudolfa Hanáka, Vrábeľská, Žabia ulica, Želiarska ulica, Žitavská |
č.70 | Stredná odborná škola, Levická 40 | Dlhá (29, 31, 33, 35, 37, 39), Ďurčanského, Pri strelnici |
č.71 | Stredná odborná škola, Levická 40 | Dlhá (1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27), Za Humnami (43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65) |
Zdroj: Dnes24.sk