Monika Földešiová Rôzne

Pre budúcich novomanželov

Najnovšiu ponuku kolekcií svadobných salónov a služieb agentúr, ale aj všetkých doplnkových služieb patriacich k svadbe nájdu záujemcovia počas najbližšieho víkendu na výstavisku Agrokomplexu v Nitre.

Na výstave Svadba od A po Z sa v dňoch 12. a 13. februára predstaví vyše 50 vystavovateľov, čo je približne rovnaký počet ako vlani. Výstava je podľa slov manažérky výstavy Zuzany Pasulkášovej určená najmä pre budúcich novomanželov či pre profesionálov zo svadobného biznisu. Svadba od A po Z mala na nitrianskom výstavisku svoju premiéru vlani, len v sobotu ju navštívilo vyše 2000 prevažne mladých ľudí. V tomto roku očakávajú organizátori Agrokomplex – Výstavníctvo a Agentúra Ceremony približne 3000 návštevníkov.
Vystavovatelia počas dvoch dní ponúknu všetko, čo súvisí so svadbou, od svadobných šiat a oblekov až po svadobné šperky, výzdobu a dizajn svadobných priestorov a kytíc. Pripravené sú ukážky profesionálneho svadobného líčenia a svadobných účesov. Profesionáli zo svadobného priemyslu poradia, na čo treba dohliadať pri výbere hudobnej produkcie i to, ako si najlepšie vybrať a zabezpečiť kvalitné foto a video služby. Program spestrí hudobná produkcia DJ i ukážky svadobných tradícií v podaní folklórneho súboru. Pre návšteníkov bude pripravená aj ochutnávka špecialít z pravej svadobnej zabíjačky.

Zdroj: TASR

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM