Rastislav Búgel Kultúra

Pravá fašiangová zábava: V Nitre sa bude súťažiť o najlepšiu masku!

Fašiangové oslavy budú pod Zoborom poriadne bohaté. Okrem tradičného programu sa účastníci osláv môžu tešiť aj na zaujímavú súťaž.

Ilustračný obrázok k článku Pravá fašiangová zábava: V Nitre sa bude súťažiť o najlepšiu masku!
Foto: Rastislav Búgel

Fašiangové slávnosti budú v Nitre v znamení jedla, tanca a spevu. Okrem toho je pre návštevníkov osláv pripravená aj zaujímavá súťaž. „Mesto Nitra – Nitriansky informačný systém si pre Vás pripravili súťaž o najkrajšiu škrabošku a najzaujímavejšiu fašiangovú masku,“ informuje Ľudmila Synaková z Útvaru propagácie a cestovného ruchu.

Budú hlasovať

V čase od 5. februára do 17. februára stačí do priestoru NISYS-u priniesť škrabošku alebo masku. „V dňoch 18. 2. – 3. 3. 2014 bude prebiehať v priestoroch NISYS-u výstava masiek a škrabošiek, kedy budú všetci návštevníci výstavy hlasovať za najkrajšiu škrabošku a najzaujímavejšiu fašiangovú masku,“ informuje Synaková. Odmena neminie ani hlasujúcich.

Vyhodnotenie počas osláv

„Vyhodnotenie súťaže a žrebovanie spojené s odovzdávaním hodnotných cien bude 4. marca počas fašiangových osláv na Svätoplukovom námestí,“ informuje Synaková z Útvaru propagácie a cestovného ruchu.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM