Podarená rozlúčka so sezónou: Hádzanárky porazili Olomouc

Hádzanárky sa rozlúčili so sezónou svojou druhou výhrou v histórii. Diváci si užili pekné vyrovnané stretnutie.

Ilustračný obrázok k článku Podarená rozlúčka so sezónou: Hádzanárky porazili Olomouc

Základná časť 11. ročníka spoločnej česko-slovenskej súťaže ženských hádzanárok vyvrcholila svojim 26. kolom. Nitra sa so sezónou rozlúčila druhým víťazstvom v svojej histórii. Nitrianskym hádzanárkam sa zo začiatku stretnutia dlho nedarilo. V priebehu prvého polčasu však prišiel zvrat a Nitra sa dostala do zápasu. Do šatní odchádzali obe mužstvá za nerozhodného stavu 14:14. Aj ďalšia 30-minútovka sa niesla vo vyrovnanom tempe. Nitrianske hádzanárky zabojovali a po zápase sa lúčili so sezónou svojim druhým historickým víťazstvom.