Monika Földešiová Kultúra

Patince vo vedení súťaže

Hlasovanie o najobľúbenejšiu turistickú atrakciu Nitrianskeho kraja už má svoje predbežné výsledky po 2 týždňoch od jej vyhlásenia.

Súťaž o najobľúbenejšiu turistickú atrakciu Nitrianskeho kraja, ktorá bola vyhlásená po prvý krát, zaujala pozornosť obyvateľov i návštevníkov Nitrianskeho kraja. Denne sa zväčšuje počet odovzdaných hlasov pre jednotlivé atrakcie. Podľa manažérky súťaže Kataríny Dostálovej z Agentúry EPS, hlasujúci najviac využívajú možnosť hlasovania cez internet. Po dvoch týždňoch tak zatiaľ vedú Wellness Hotel Patince pred Rekreačným komplexom Vadaš Thermal Štúrovo. Zmena oproti prvému týždňu však nastala na treťom mieste, kde Zubria zvernica Topoľčianky predbehla Santovku Wellness. Nakoľko do konca súťaže ešte ostávajú štyri týždne, šance pre súťažiace atrakcie sú stále otvorené. Každý kto sa zapojí do súťaže o najobľúbenejšiu turistickú atrakciu je navyše automaticky zaradený do losovania o atraktívne letné ceny, ktoré venovali jednotlivé turistické atrakcie. Súťaž potrvá do nedele 25. júla 2010. Bližšie informácie o súťaži a súťažiacich sú uverejnené na turistickom informačnom portáli www.regionnitra.sk. Pripomeňme si len, že do súťaže sa zapojilo jedenásť atrakcií z Nitrianskeho kraja, a to okrem už spomenutých Wellness Hotel Patince, Rekreačného komplexu Vadaš Thermal Štúrovo, Zubrej zvernici v Topoľčiankach a Wellness Santovky to ďalej sú Botanická záhrada SPU v Nitre, Nitrianska poľná železnica Slovenského poľnohospodárskeho múzea v Nitre, Kaštieľ Mojmírovce, Diecézne múzeum Nitrianskeho biskupstva, Termálne kúpalisko Štrand v Nových Zámkoch, Rekreačné zariadenie Margita- Ilona a Tekovské múzeum v Leviciach.

Ak chcete vyhrať jednu z atraktívnych cien, hlasujte [link=http://www­.regionnitra.sk/in­dex.php?option=com_con­tent&view=arti­cle&id=1992&I­temid=231&lan­g=sk]tu[/link]

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM