Peter Klimant Správy

Zlatomoravecký jarmok štartuje už o pár hodín a prinesie zmeny v doprave: Dôležité info pre vodičov!

Zlatomoravecký jarmok štartuje už v piatok. Centrum nášho mesta sa zmení na jednu veľkú pešiu zónu, kde autá nebudú mať prístup. Vodiči sa preto musia pripraviť na tieto dopravné obmedzenia...

Ilustračný obrázok k článku Zlatomoravecký jarmok štartuje už o pár hodín a prinesie zmeny v doprave: Dôležité info pre vodičov!
Foto: Peter Klimant / Zdroj: Dnes24.sk

Zlatomoravecký jarmok začína v piatok a potrvá do soboty. Okrem kopca predajných stánkov s naozaj rozličným tovarom, sa môžeme tešiť i na poriadny kultúrny program, kde nebude chýbať ani vystúpenie slávne zahraničného dua.

Jarmok so sebou každoročne okrem zábavy prináša aj mierne starosti… pre vodičov. Tí sa musia pripraviť na kopec dopravných obmedzení, ktoré potrvajú od 24.09.2015 od 18:00 hod. do 26.09.2015 do 18:00 hod.

„Počas Zlatomoraveckého jarmoku 2015 bude úplne uzavretá cesta II/511 od km 31,690 po km 32,150 v meste Zlaté Moravce, t.j. Námestie A. Hlinku a ulica Župná a zároveň aj priľahlé miestne komunikácie v centre mesta (Sama Chalupku, J.Kráľa, A. Kmeťa, Migazziho a Robotnícka),“ informuje krajská policajná hovorkyňa Božena Bruchterová.

Obchádzková trasa bude podľa jej slov vyznačená prenosným dopravným značením po miestnych komunikáciách- Hviezdoslavova, Duklianska, 1. Mája a Sládkovičova.

Čítajte tiež:

Zlatomoravecký jarmok už klope na dvere: Mestskí policajti však dvíhajú varovný prst, na TOTO si dávajte pozor…

Kultúrny program zlatomoraveckého jarmoku je už známy: Tento rok nám zaspieva i slávne duo z Česka

Zlatomoravecký jarmok sa blíži: Poznáme prvé informácie o najväčšej kultúrnej udalosti nášho mesta

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM