Futbal

ViOn si poradil s Púchovom: Postupuje do ŠTVRŤFINÁLE Slovnaft Cupu

Futbalisti FC ViOn majú za sebou úspešné pohárové vystúpenie. Porazili súpera a postupujú ďalej.

Ilustračný obrázok k článku ViOn si poradil s Púchovom: Postupuje do ŠTVRŤFINÁLE Slovnaft Cupu
Zdroj: TASR/Henrich Mišovič

Futbalisti FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble postúpili do štvrťfinále 53. ročníka Slovenského pohára – Slovnaft Cupu 2021/2022.

V utorkovom osemfinále po góle Jozefa Menicha v druhom polčase zvíťazili doma nad druholigovým Púchovom 1:0.

V tíme chýbali zranení a aj chorí hráči. Na súpiske tak nebol Kovaľ, Chobot, Tóth, Pintér a Kira, ktorý absolvoval menší operačný zákrok zraneného lakťa.

„V prvom rade chceme pochváliť aj súpera. Odviedol veľmi dobrý výkon. Chceli sme dať čím skôr gól. Ako minúty pribúdali, prichádzala určitá nervozita. V každom prípade, veril som svojmu mužstvu. Veril som, že gól dáme. Nakoniec sa nám to podarilo a po víťazstve postupujeme v pohári ďalej,“ povedal pre klubový web tréner Ľuboš Benkovský.