Peter Klimant Šport

V Zlatých Moravciach sa bežalo naplno: Trofej chcel vyhrať každý, pozrite si to

Zlaté Moravce majú za sebou ďalší ročník Večerného behu. I napriek pochmúrnemu počasiu si prišiel zabehnúť a zabojovať o umiestnenie slušný počet ľudí. Atmosféra tu bola skvelá. Veď sa pozrite sami.

Ilustračný obrázok k článku V Zlatých Moravciach sa bežalo naplno: Trofej chcel vyhrať každý, pozrite si to
Foto: Peter Klimant / Zdroj: Dnes24.sk

V poradí 39. ročník Večerného behu Zlatými Moravcami je úspešne za nami. I tento rok sa behalo okolo areálu Základnej školy na Mojmírovej ulici. O medaile bojovali starí i mladí, muži i ženy. Účasť bola naozaj pekná. Najväčšia, až vyše 80 bežcov, bola zo samotnej Základnej školy Mojmírova. Vďaka tomu si vyslúžili pohár primátora mesta Zlaté Moravce, ktorý je udeľovaný škole s najvyššou účasťou.

Behať sa začalo o pätnástej hodine. Celé to odštartovala najmladšia kategória detí, ktoré boli narodené v roku 2009. Poslední športovci sa postavili na trať okolo osemnástej hodiny. Tu už o medaile behali dospeláci v spojenej kategórií ženy, muži a „veteráni“, ktorí boli narodení pred rokom 1974. Samozrejme, dĺžka trate bola iná pre ženy a iná pre mužov. Kompletné výsledky sa ešte spracúvajú a poradie vo všetkých kategóriách si budeme môcť prezrieť pravdepodobne počas piatka. Dovtedy si pozrite našu bohatú fotogalériu z tohto pekného športového večera.

Večerný beh mestom Zlaté Moravce
2
Galéria
Na večerný beh si prišlo zabehať poriadne veľa  mládeže
23
Galéria
Foto: Peter Klimant / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM