Peter Klimant Rôzne

Učiteľka ostala paf z prekvapenia zlatomoraveckých maturantov: Toto VIDEO nemá chybu!

Maturanti zo zlatomoraveckej Strednej odbornej školy technickej sa nezdajú. Svojej triednej pani učiteľke dali poriadne netradičný darček priamo na stužkovej. Ako sami hovoria, ide o „najlepšie vystúpenie všetkých stužkových slávností." Pozrite si to :)

Ilustračný obrázok k článku Učiteľka ostala paf z prekvapenia zlatomoraveckých maturantov: Toto VIDEO nemá chybu!
Zdroj: Dnes24.sk

„Navždy sa zachová v pamäti stužková“ tak znejú prvé slová veľmi známej piesne. A veruže, stužkovú slávnosť triedy IV.M zo Strednej odbornej školy technickej si triedna pani učiteľka Beáta Fazekášová isto poriadne zapamätá. Jej študáci si totiž pre ňu pripravili riadne milé prekvapenie.

Stužková sa konala ešte v decembri minulého roka, no video, na ktorom je prekvapenie zachytené, uzrelo svetlo sveta len nedávno. Ako maturanti píšu v jeho úvode, ide o „najlepšie vystúpenie všetkých stužkových slávností.“ A aké prekvapenie to pani učiteľka vlastne dostala? Špeciálny tanec od chalanov! „Tancovalo ho 10 chlapcov, ktorí tento tanec nacvičovali po vyučovaní približne dva mesiace. Celé to navrhla a režírovala naša spolužiačka Alexandra Sendreiová (Saška),“ prezrádza maturant Jozef Jenis.

„Triednej sme týmto tancom chceli poďakovať za to, čo pre náš štyri roky urobila a za to, že sa k nám vždy správala ako druhá mama,“ povedal Jozef dojemné slová.

Tanečný darček bol posledným číslom v rámci programu, ktorý si maturanti pripravili. Chalani najprv triednu usadili dopredu, potom pred ňu nabehli a začali tancovať. „Triedna si to poriadne užívala, bola nadšená a dojatá. Potom sa nám osobne aj poďakovala. Všetci sme si to veľmi dobre užívali, ale hlavne sme boli radi, že sme urobili triednej, učiteľom a v neposlednom rade aj našim rodičom radosť,“ povedal Jozef na záver.

Na VIDEO, ktoré sa stalo doslova hitom, už reagovala aj pani učiteľka Beáta Fazekašová. Pozrite si jej krásne slová, ktoré chytia za srdce!

Video: vgvstudio.sk

Foto: youtube

Zlatomoraveckí maturanti a ich nečakaný darček pre triednu učiteľku
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM