Peter Klimant Futbal

Trnava už čoskoro nastúpi v Moravciach proti Zürichu: Bílí andeli sa u nás cítia ako doma

Veľká futbalovú udalosť sa už blíži. Do Moraviec zavíta známi futbalový klub – FC Zürich. Ten si zahrá na trávniku ViOn-u proti Trnave v rámci play off o skupinovú fázu Európskej ligy. Podľa vyjadrenia trénera Jarábka sa futbalisti Trnavy cítia v Moravciach ako doma!

Ilustračný obrázok k článku Trnava už čoskoro nastúpi v Moravciach proti Zürichu: Bílí andeli sa u nás cítia ako doma
Zdroj: TASR

Futbalisti Spartaka Trnava sú v plnej príprave na štvrtkový prvý zápas play off o skupinovú fázu Európskej ligy proti FC Zürich, ktorý sa uskutoční v Zlatých Moravciach. Na Zlatomoraveckom trávniku sa Trnavčanom zatiaľ darí. „Sme tu už štvrtýkrát a cítime sa tu naozaj ako doma," uviedol tréner Juraj Jarábek na tlačovej konferencii v Zlatých Moravciach. Výprava Spartaka je už tradične ubytovaná v kaštieli v Topoľčiankach.

Štvrtkový zápas sa bude hrať pred vypredaným hľadiskom. Posledné vstupenky sa predali už v pondelok a na tribúnach tak bude približne 4000 divákov. „Spoliehame sa aj na divákov, ktorí nás prídu povzbudiť, hľadisko bude plné a ja verím, že našich priaznivcov nesklamame. Chceme sa presadiť našim herným prejavom, na to nič nebudeme nič meniť,“ povedal Jarábek. Zápas má výkop o 20:15 hodine, v priamom prenose ho odvysiela RTVS na Dvojke. Odveta je na programe o týždeň neskôr vo Švajčiarsku.

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM