Peter Klimant Rôzne

Toto v Zlatých Moravciach ešte nebolo: Naše mesto zažije nočné korčuľovanie na ľade

Milovníci korčuľovania na ľade sa môžu tešiť. V Zlatých Moravciach sa udeje korčuliarska akcia, aká tu ešte nebola. Zimák otvorí pre ľudí svoje brány v nočných hodinách.

Ilustračný obrázok k článku Toto v Zlatých Moravciach ešte nebolo: Naše mesto zažije nočné korčuľovanie na ľade
Zdroj: Dnes24.sk

Milovníci zimných športov, nachystajte si svoje korčule. Naše mesto čaká korčuliarska špecialitka. Klub HC Zlaté Moravce si pre Zlatomoravčanov pripravil zaujímavú športovú udalosť – nočné korčuľovanie.

Zaujímavá športová akcia sa uskutoční už tento piatok na zlatomoraveckom zimáku. Korčuľovať sa začína o 21:00 hodine a potrvá do 23:00 hodiny. Atmosféru bude dotvárať hudba a nebude chýbať ani občerstvenie.

Zlatomoravecký zimný štadión bol pre verejnosť otvorený v prvej polovici decembra minulého roku. Stalo sa tak po tom, čo mestskí poslanci schválili koncesnú zmluvu na jeho prevádzku v prospech hokejového klubu HC Zlaté Moravce. Odvtedy ho Zlatomoravčania môžu pravidelne využívať.

Doposiaľ tu však chýbala možnosť vyblázniť sa i v nočných hodinách. Podľa vedenia HC Zlaté Moravce je to vôbec po prvýkrát, čo sa takáto akcia bude diať v našom meste.

Foto: HC Zlaté Moravce

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM