Tlačové správy

Tip na knihu: Veľkolepé finále trilógie je tu, tešte sa na Pýtiine pokyny!

Havranie dievča, Plameň túžby a najnovšie Pýtiine pokyny. Veľkolepé finále drsnej severskej trilógie od autorov píšucich pod pseudonymom Erik Axl Sund.

Ilustračný obrázok k článku Tip na knihu: Veľkolepé finále trilógie je tu, tešte sa na Pýtiine pokyny!
Zdroj: Dnes24.sk

Na úvod musíte vedieť, že Pýtiine pokyny sú pôvodné slová, prastaré a nemôžu sa spochybňovať!

Pomocou samoterapie sa Victoria Bergmanová usiluje ozdraviť svoje roztrieštené vnútro. Darí sa jej a nakoniec preváži najsilnejšia z jej viacerých čiastočných osobností. Spôsobí to, že závažné udalosti z jej minulosti sa ukazujú v úplne novom svetle… V bludisku dávnych i súčasných osudov sa objavuje ten spomínaný zvláštny pojem: Pýtiine pokyny.

Sú to surové, priam zvrátené pravidlá, ktoré vytvorili vodcovia tajného spoločenstva pedofilov Sihtunum i Diasporan, fungujúceho ako charitatívna nadácia na pomoc deťom tretieho sveta.

Victoria Bergmanová sa psychicky pozviechala a to psychologičke Sofii Zetterlundovej umožní navigovať svoju milenku, policajnú komisárku Jeanette Kihlbergovú, pri prenasledovaní mužov, čo ublížili na celý život nielen Victorii, ale aj jej dcére Madeleine.

Ukrajinský Babyn Jar, Roklina žien, je najdesivejšie nacistické popravisko z čias druhej svetovej vojny. Sem smeruje rozuzlenie tragického príbehu, ale právo a spravodlivosť ani tentoraz nezvíťazia. Alebo žeby predsa?

Pozrite si TRAILER k trilógii Erika Axla Sunda

Pýttine pokyny trailer
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM