Peter Klimant Rôzne

Tanečník z Moraviec zachytený pri vystrájaní na ľade: Otočky na hlave aj skok do vysekanej diery!

Známy tanečník René Šurda z breakdancovej skupiny Old School Brothers sa nezdá! Rozhodol sa natočiť naozaj bláznivé video, kde na zamrznutom jazere predvádza krkolomné tanečné kreácie a mnoho iného. Veď si to pozrite sami.

Ilustračný obrázok k článku Tanečník z Moraviec zachytený pri vystrájaní na ľade: Otočky na hlave aj skok do vysekanej diery!
Zdroj: Dnes24.sk

Predstavte si to – pokojne sa prechádzate okolo zamrznutého jazera, keď tu zrazu zbadáte stroho odetého tanečníka, ako sa točí len tak na hlave na zmrznutom jazere. Že blbosť? Nie je! Na jazere v Nemčiňanoch ste takýto úkaz pokojne mohli vidieť. Známy tanečník René Šurda z breakdancovej skupiny Old School Brothers sa tu rozhodol natočiť bláznivé video.

„Vždy som chcel vyskúšať točky na hlave na ľade, tak som si to tento rok splnil a okúsili sme s kamarátom nebezpečnosť tohto povrchu popri tanci. Chvalabohu úspešne,“ hovorí René Šurda.

Jeho videu nechýba ani poriadna dávka humoru. René tu na začiatku zosmiešnil sám seba, keď za sprievodu komickej hudby nesmelo korčuľuje po ľadovej ploche. „Vymyslel som taký mini scenár, aby sme nemali natočený iba tanec, tak sme spropagovali aj otužovanie a celé to zabalili do vtipného šotu s vtipnou hudbou,“ opisuje René svoje video.

Po komickej chvíľke to vo videu so svojím parťákom Lacim poriadne rozbalili a začali dávať parádne breakdance umenie na ľade. Vrcholom boli spomínané točky na hlave, no nechýbal ani skok do vysekanej diery v ľade a následné „leňošenie na ľadovej pláži“.

Ako René ďalej prezradil, zima mu rozhodne nebola. „Sprchujem sa v ľadovej vode už zopár rokov a takisto isto sa kúpavam v jazere cez zimu v kritických teplotách,“ povedal tanečník z Old School Brothers. Počas zimy sa vraj na jazero chodí kúpavať každý tretí deň, v lete ho tu však budete hľadať márne.

Dosť však bolo rečí, určite ste už veľmi zvedaví na ľadové dobrodružstvo Reného a Laciho. Celé ho nájdete v našej priloženej videogalérií.

Foto: youtube.com

Video: René Šurda

Bláznivé video Reného z Old School Brothers. Toto sa vážne len tak nevidí!
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM